Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Paź 2009 08:38
    PinBack
    Poziom 8  

Chcę zmienić radio z fabrycznego na panelowego Alpine'a.
    Oryginalne jednak zostanie tam gdzie jest, a nowe powędruje gdzieś w ukrycie - zależy mi na zachowaniu wyglądu wnętrza, ale zarazem na funkcjonalności.
    Stąd moje pytanie jak podpiąć sterownie z kieronicy do nowego radia?
    Potrzebne są takie przejściówki (na allegro +200zł) czy można to jakoś ominąć?

• #2 06 Paź 2009 09:29
    BlueSystem
    Poziom 28  

Jak się znacz to zrobisz sam taką przejściówkę, parę rezystorów i gotowe ;P Potrzebne tylko gotowe schematy, a jeżeli nie to zostaje tylko taki adapter, zapytaj na http://www.piloty.pl/UNI20.html

• #3 06 Paź 2009 17:43
    PinBack
    Poziom 8  

Właśnie znam się średnio... Chyba zostaję skazany na zakup przejściówki, dzięki.

• #4 17 Cze 2010 17:43
    jamajka25
    Poziom 7  

Panowie podbijam ten temat. Bo jutro będę mieć swoje e39 i pierwszą rzeczą jaką zrobię to będzie car audio. Jak zrobić by z kierownicy sterować niefabrycznym radiem? nie ma innego obejścia? Jakie radio będzie pasowało? Znacie jakieś estetyczne sposoby by zamontować niefabryczne radio w miejscu kaseciaka?
    z tych zaślepek co widziałem na allegro to ciężko coś wybrać.
    Czekam na odpowiedzi.

• #5 08 Lip 2010 23:09
    Detlef_90
    Poziom 14  

Też się dołączam. Mam kierownice z e39 zamontowaną w e36 i radio Alpine cde-9874 które posiada funkcje sterowania z kierownicy. Z tego co się dowiedziałem to rzeczywiście proste schematy są do tego bo z kierownicy wychodzi tylko jeden kabelek z sygnałem do radia aczkolwiek potrzebny mikrokontroler i odpowiedni wsad ;/ Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym ?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty