X

Pliki ppt (Power Point) do doc. Jak to zrobić?

18 Jun 2004 19:39 KIkiller
  • #1 18 Jun 2004 19:39
    killer
    Level 19  
    Helpful post? (-1)
    Mam kupe materialu w plikach ppt, no i chcialbym to przerobic do formatu worda, celem zmniejszenia rozmiaru tych materialow :).

Macie moze jakies pomysly?
    Bo opcja wydruku z power pointa 9 slajdow na jednej stronie nie bardzo mi pasuje, bo dalej sa one za duze i chcial bym to jeszcze jakos zmniejszyc i upakowac.

Prosze o porady.
    Troche zalezy mi na czasie bo to musze wykonac do poniedzialku.
    A reczne kopiowanie poszczegolnych slajdow do worda to raczej syzyfowa praca.
  • #2 19 Jun 2004 00:35
    Molejnic

Level 20  
    Helpful post? (0)
    Jeśli tam jest tylko tekst to otwórz to w widoku konspekt naduś ctrl a ctrl c i wklej do worda (już otwartego) z grafiką to trudniej bo trzeba ręcznie. Jesli dobrze pamiętam to możesz w opcjach drukarki ustawić kilka stron na kartce i wtedy gdy ustawisz np 2 strony na kartce w drukarce a PP 9 sladow na stronie to masz 18 slajdów na wydruku.
  • #3 19 Jun 2004 00:54
    paweliw
    Spec od komputerów
    Helpful post? (-1)
    W Power Point korzystając z menu Plik->Wyślij do->Microsoft Word ... możesz przesłać slajdy do Worda w kilku układach stron (popróbuj i wybierz najlepszy dla Twoich slajdów).
    Nie wiem tylko jak wiele zaoszczędzisz miejsca, bo grafika pozostanie taka jak była (chyba, że zależy Ci tylko na tekście).
  • #4 19 Jun 2004 21:22
    killer
    Level 19  
    Topic author Helpful post? (0)
    Zainstalowalem FinePrint. Juz nie musze przezucac do worda, wystarczy ustawic umieszczenie na stronie x8 , to do pdf, a pozniej pdf'a x4 na strone.
    Wtedy mam 24 slajdy na stronie i jest cacy :)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products