X
  • #1 11 Oct 2009 16:30
    skaktus
    Level 37  
    Helpful post? (0)
    Witam.

Mam zamiar, bynajmniej mam, zakupić kombiwar. Cudo posiada lampę halogenową do nagrzewania + wentylator.

Mam zamiar w nim piec pizze, kurczaka i inne rzeczy, jednak szukam opinii o takim urządzeniu. Na wielu portalach są kompletnie różne opinie. Co wy o tym powiecie ?
  • #2 11 Oct 2009 16:49
    cirrostrato
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Kupiłem na szybko Delmę (od ,,znikających" kanapek) i NIGDY więcej. Serwisowałem kombiwary na początku lat 90-tych, opinie były różne ale jedno zapamiętałem: jak się gościowi zbił ten szklany pojemnik po gwarancji to go wysłaliśmy z problemem na Madagaskar, jako zabawka jednorazowa nieserwisowalna to ewentualnie bym polecał, jako sprzedawca polecał bym bezwzględnie, decyzja (i pieniądze) należy do kupującego.Osobiście myślę ,że serwis tych kombiwarów podobny do serwisu chińskich motorów: aby do końca gwarancji. Opinia moja jest jak najbardziej subiektywna.
  • #3 11 Oct 2009 17:41
    skaktus
    Level 37  
    Topic author Helpful post? (0)
    Sprzęt był by kupowany w biedronce, która częściej od ręki oddaje pieniądze niż bawi się w serwisowanie więc ;)
  • #4 11 Oct 2009 17:51
    Michczar
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Daj sobie spokój.Szkoda wydanych pieniędzy,lepiej kupić elektryczny rożen lub opiekacz.
  • #5 11 Oct 2009 18:11
    Stary1952
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Z kombi.. to najlepsze są samochody . :D
  • #6 11 Oct 2009 21:00
    cirrostrato
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    skaktus wrote:
    Sprzęt był by kupowany w biedronce, która częściej od ręki oddaje pieniądze niż bawi się w serwisowanie więc ;)
    ..no więc teoretycznie przez rok nie będzie problemu. Potem będzie...a tak na chłopski rozum : gdzie są serwisy do napraw pogwarancyjnych tych badziewi lidlowobiedronkowych, czy ktoś widział takie przybytki?
  • #7 11 Oct 2009 22:38
    Doominus
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    A może prodiż ?
    Link
  • #8 11 Oct 2009 22:47
    cirrostrato
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    Mam taki, parę lat temu wymieniłem spiralę (600W) w pokrywie, ewentualnie dodatkowo dokup zegar w markecie (jak promocja to 10zł za taki ,,programowany" mechanicznie) i ci się ,,kuchnia" włączy i wyłączy o nastawionej godzinie. Smacznego.
  • #9 11 Oct 2009 22:50
    LuckyDj
    Specjalista - oświetlenie sceniczne
    Helpful post? (0)
    Taa, jak zobaczyłem toto podobne w TV to mnie się wszystkie flaki przewróciły... Jutro idę do CAREFOUR po mikrofalę z wbudowanym opiekaczem.
    Wolę już zwykłą grzałę, halogenem to sobie poświecę na biurko ;)
  • #10 04 Nov 2009 19:01
    skaktus
    Level 37  
    Topic author Helpful post? (0)
    Czasu trochę minęło, sprzęt kupiłem, przetestowałem i moje są takie:

-bardzo dobre urządzenie do pieczenia kurczaka, pizzy, i innych produktów do tej pory opiekanych w piekarniku.

Koszt upieczenia surowego kurczaka o wadze ok 2 kg to mniej więcej 20 gr (ok 0,8 kilowata)

Urządzenie dodatkowo bardzo dobrze piecze, rozmraża, suszy i w ogóle jestem bardzo zadowolony.

Może i w reklamach wygląda jak badziew, ja uważam całkiem inaczej - rewelacja. Jednak najpierw trzeba wypróbować a potem komentować :)
  • #11 20 Dec 2009 09:22
    rudiszubert
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Mam taki kombiwar i spaliła się grzałka .Gdzie można ją dostać ? Poprzednio miałem też kombiwar polski .Działał ok. 10 lat i miał zwykłą spiralę grzejną -spaliła się,też nie mogłem jej dostać , a za dorobienie "fachowcy" chcieli 100 pln.Chętnie bym kupił do tego nowego "kwarca" ,zwykłą grzałkę ,żeby bieć spokój na następne lata.A tak w ogóle , to bardzo dobra rzecz do wszystkiego.
  Search 4 million + Products
Browse Products