Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Problem z centralnym zamkiem Opel Astra H

Beautycar 12 Paź 2009 08:50
  • #1 12 Paź 2009 08:50
    Beautycar
    Poziom 9  

Witam! Mam problem z centralnym zamkiem w astrze H 1.9 2004r. Po wyjęciu i włożeniu wszystkich bezpieczników przestał działać centralny nie reaguje ani z pilota, z kluczyka ani z przycisku na konsoli środkowej. Do diagnostyki używałem sprzętu TecnoTest 4130 Reflex Plus, który ciężko radzi sobie z CAN-em (brak błędów). Czy ktoś przerabiał może ten temat albo ma ktoś schemat centralnego. z góry dziękuję.

• #2 12 Paź 2009 09:21
    yasiu.brzeg
    Poziom 29  

Może nie włożyłeś wszystkich bezpieczników? Po co je wyciągałeś?

Sprawdzałeś czy bezpiecznik jest sprawny? I nie na oko a miernikiem.

• #3 18 Paź 2009 09:53
    Beautycar
    Poziom 9  

w samochodzie nie działała zapalniczka i klient sprawdzał bezpieczniki "na oko" więc wszystkie wyciągał i wkładał. Ja sprawdzałem miernikiem wszystkie 2 razy i jest OK. Może ktoś wie który bezpiecznik jest od zamka. W aucie zostały sprawdzone bezpieczniki w komorze silnika po lewej stronie i w bagażniku po lewej stronie.

• #4 18 Paź 2009 14:04
    małek
    Poziom 20  

Sprawdzaj jeszcze raz REC czyli tylną centrale elektryczną, uzupełnij braki - tam jest zasilanie zapalniczki, itp.

• #5 13 Lip 2010 22:28
    ba2niedz
    Poziom 8  

Witam także wyciągnoem i włożyłem bezpiecznik i zamek nie reagyje ps poprawny bezpiecznik to 25A i numr: 38

• #6 22 Kwi 2011 20:09
    persching1
    Poziom 9  

Witam Panów.
    Wyciągałem bezpieczniki tak jak Panowie i niestety podobna sytuacja a mianowicie centralny przestał działać i tak naprawdę to nie ma innej możliwości zamknięcia samochodu, proszę o szybką radę bo samochód stoi przed domem a pojutrze są święta nikt mi go nie naprawi, jeśli ma ktoś schemat elektryczny to może na krótko uda mi się go zamknąć. Astra H 94r 19 CDTI 150Km
    Z góry ślicznie dziękuję za pomoc.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty