X

manta 430 oryginalne pliki

paabllo1 15 Oct 2009 09:38
  • #1 15 Oct 2009 09:38
    paabllo1
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Czy może ktoś podesłać jakie pliki i katalogi znajdują się w mancie bo przez przypadek skasowałem jakieś ustrojstwo i nie mogę jej uruchomić
  • Helpful post
    #2 16 Oct 2009 02:16
    marcin7904
    Level 16  
    Helpful post? (+1)
    jeśli masz połączenie z komputerem to tu masz backup
  • #3 16 Oct 2009 16:11
    paabllo1
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    wszystko już mam tylko jeszcze jakąś instrukcję jak to zrobić potrzebuję
    Z góry Dzięki
  • #4 16 Oct 2009 16:22
    marcin7904
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Podłączamy urządzenie do komputera i czekamy aż ActiveSync ustanowi połączenie.
    Po utworzeniu połączenia z programem ActiveSync przechodzimy w programie do zakładki Narzędzia/Tworzenie kopii zapasowych.
    W programie podajemy ścieżkę do backupu i przechodzimy do zakładki Przywróć.
    Klikamy Przywróć i czekamy aż zostanie przywrócona kopia.
    Stosując sie do polecen odłączamy urządzenie i wykonujemy reset.
  • #5 16 Oct 2009 16:46
    paabllo1
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    chyba powinno Działać jeszcze raz dzięki za pomoc
  • #6 16 Oct 2009 16:57
    marcin7904
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    daj znać jeśli wstanie
  • #7 23 Oct 2009 11:09
    kościelak
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    witam zrobiłem tak jak pisze i nic mam na gps tylko ekran pożegnalny proszę o rady

Dodano po 3 [minuty]:

jeszcze raz ja chyba wykasowałem tego windowsa z manty430 jest ciągle ekran pozegnalny pomocy.
  • #8 03 Dec 2009 17:28
    ma-adamek
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    może mi ktoś pomoże mam problem z manta 430 próbując

wejść w nawigacje pojawia sie komunikat invalid OEM name
  • #9 10 Dec 2009 21:40
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    koscielak: -skontaktuj sie ze mna - urzadzenie jest do naprawie nia.
    ma-adamek: opisz dokladnie co i jak robisz!!
  • #10 17 Dec 2009 20:40
    damian1430
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    mam pytanie czy wam dziala ta aplikacja jak tak to bym prosil o pomoc sciaglem aplikacje i nie chce mi dzialac z gory dziekuje
  • #11 17 Dec 2009 21:41
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Czy szanowny autor wypowiedzi zdradzi osobom nie bedacym Duchami Swietymi, jaka aplikacje oraz jaki objaw owego "nie dzialania" ma na mysli?
  • #12 12 Apr 2010 16:51
    ffelmer
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    witam mam taki sam problem jak koledzy... mianowicie pokazuje mi sie błąd: MapaMap startup error : Invalid OEM Name.

ten blad mi wyskakuje jak klikam na okno "nawigacja" wgrałem juz inne oprogramowanie zestrony: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=4473.. dokładnie plik: www.mapamap.pl/files/MMTopManta6410.exe ...
    Jak wgrałem: właczyłem navi pokazały się te 3 okna: nav, odbiornik GPS, Dodatki.
    po właczeniu (kliknieciu dwukrotnie na MMTop... zaczeło sie instalować.. trwało to około 15 min. zakończyło się powodzeniem i w ogóle (tak było napisane na ekranie) odłaczyłem kabel wyłaczyłem mantę poprzez przycisk z tyłu on/off właczyłem znów pojawiły się te 3 okna do wyboru.. kliknąłem navi i znów wyskoczył bład Invalid OEM Name. wies pobrałem tego backupa.. zrobiłem tak jak pisaliście... po resecie navi na początku chciał skalibrować ekranik.. skalibrowałem i dlaje klikam okienko navi.. i znów błąd...

Pomóżcie co mam zrobić :(
  • #13 13 Apr 2010 19:43
    Pinciu
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    wszystko działa, dzięki za upload
  • #14 06 May 2010 13:57
    Krzysiek_1973
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    marcin7904 wrote:
    Podłączamy urządzenie do komputera i czekamy aż ActiveSync ustanowi połączenie.
    Po utworzeniu połączenia z programem ActiveSync przechodzimy w programie do zakładki Narzędzia/Tworzenie kopii zapasowych.
    W programie podajemy ścieżkę do backupu i przechodzimy do zakładki Przywróć.
    Klikamy Przywróć i czekamy aż zostanie przywrócona kopia.
    Stosując sie do polecen odłączamy urządzenie i wykonujemy reset.

Chcialbym przeprowadzic podobna operacje, ale mam W7 i ponoc nie ma wersji ActiveSync dla tego systemu. A to co jest wbudowane w system nie ma takiej opcji przywracania systemu.
  • #15 09 Oct 2011 22:59
    sebolubek
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    mam dokładnie ten sam problem manta 430 invalid oem, proszę opiszcie jak to naprawić. Pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products