X
  • #1 20 Jun 2004 21:07
    IREKG
    Level 19  
    Helpful post? (+2)
    witam
    jak usunac niechciana strone startowa ktora ciagle sama sie ustawia mimo ze ciagle zmieniam ja na inna, zgory dziekuje za podpowiedzi
    pozdrawiam
    Irek
  • #2 20 Jun 2004 21:19
    oli60
    Level 14  
    Helpful post? (+3)
    wejdz w,, narzedzie''-opcje internetowe-adres.Tam wpisz ta strone z ktorej chcesz startowac i ,,zastosuj''
  • #3 20 Jun 2004 21:35
    m@recki
    Level 11  
    Helpful post? (-2)
    nie jest to rzecz prosta wbrew temu co napisał mój poprzednik. Sądzę, że natknołeś się w sieci na specjalnie spreparowaną stronę, która umieściła na twoim kompie specjalny plik. Znam to z autopsji. Ani antyvir ani żaden inny skaner nie wykrywa tego jako robala. Ja zrobiłem to tak, że wyszukałem listę utworzonych plików w danym dniu w którym byłem na tych stronkach, a następnie przejżałem klucze rejestru, które zawierały nazwę teko programu jako "home Page" i w miejsce tego wpisałem swoją stronę domową. Następnie należy odszukać klucze, które pozwalają na załadowanie tego pliku podczas startu kompa. Wiem że zawiłe i pocieszę Cię jest to żmudny proces. :(
  • #4 20 Jun 2004 21:51
    Osa100
    Level 21  
    Helpful post? (+1)
    WItam! Użyj przycisku SZUKAJ!
    Tamat był wałkowany.
    Były do tego specjalne programiki.
    Zresztą masz link: To view the material on this forum you must be logged in.
  • #5 20 Jun 2004 23:33
    md
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    Poczytaj moje posty na tej stronie. Wklej raport z HijackThis na forum, to Ci pomogę. To view the material on this forum you must be logged in.

Czytaj też moje posty:To view the material on this forum you must be logged in.
  Search 4 million + Products
Browse Products