Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault megane 1.9 D problem z odpaleniem

tostek 21 Paź 2009 23:23 3058 2
  • #1 21 Paź 2009 23:23
    tostek
    Poziom 2  

Witam
    Jestem posiadaczem renault megane 1,9D 2000r. mam problem z odpaleniem otatnimi czasy doprowadza mnie do szewkiej pasji oprócz tego dużo wcześniej miałe następujące objawy: falowanie silnika, gasnięcie podczas jazdy, problemy z odpaleniem. W dniu dzisiejszym podczas prób odpalenia doszedłem do nastepującego wniosku czasem pompa nie podaje paliwa( przy próbach odpalenia odkręcałem przewody wysokociśnieniowe i przy próbach rozruchu pompa nie podaje paliwa) przy kolejnych próbach auto odpala jak gdyby nigdy nic. proszę o ewentualne wskazówki na ten temat lub ewentualne namiary na tą pompe 7700115073 na allegro nie spotkałem takiej pompy.

• #2 22 Paź 2009 10:52
    J23-LUB
    Poziom 12  

Pierwsze sprawdz zawór gaszenia na pompie czy kabel elekt. nie jest załamany,czy łączy(często tak się dzieje)wymień filtr pow.po lecie bo zakurzony i nie dostaje odpowiedniej ilości powietrza.Stawiam na zawór gaszenia.

• #3 24 Paź 2009 19:23
    tostek
    Poziom 2  

Dzieki za podpowiedz
    wlaśnie w tamtym tygodniu wymieniałem olej i wszystkie filtry
    zasięgałem także opini gości robiacych z pompami jak tylko usłyszeli która to pompa to z góry mi powiedzieli że to właśnie ona daje w kość a tej pompy nie opłaca się regenerować gdyż ma bardzo drogie części i najlepiej byłoby dopaść jakąś używke
    jeżeli tylko komuś pojawi się jakaś myś to proszę o jakieś wskazówki
    Jak mogę sprawdzić ten zawór bo sprawdziłem kable i wyglądają na dobre
    pozdrawiam

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme