Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Windows xp home edit uprawnienia dostępu aplikacji.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows xp home edit uprawnienia dostępu aplikacji.
Autor
Wiadomość
konrad_bugaj
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Grudusk/Chorzele

Post#1 Post autora tematu 25 Paź 2009 10:21   

Re: Windows xp home edit uprawnienia dostępu aplikacji.

Witam wszystkich. Potrzebuję na koncie gościa zmienić uprawnienia aplikacji EDGE dialer tak aby goście mogli łączyć się z internetem, bez konieczności uruchamiania aplikacji z konta admina. Próbowałem w trybie awaryjnym zmienić w zakładce zabezpieczenia uprawnienia dla gościa na pełne ale nic to nie pomaga. Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć będę wdzięczny. Aplikacja uruchamiana z konta gościa daje komunikat o braku możliwości otwarcia książki adresowej.

Dodano po 51 [minuty]:

Żeby ktoś źle nie zrozumiał to jestem adminem tego systemu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Paź 2009 10:21   

Powrót do góry

mrsebolo
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Poznań

Post#2 25 Paź 2009 10:37   

Zakładka "Zabezpieczenia" w Windows XP Home

Możesz skorzystać z darmowego programu FaJo XP File Security Extension (XP FSE), który odblokowuje zakładkę "Zabezpieczenia" w normalnym trybie pracy systemu. FaJo XP File Security Extension (XP FSE) możesz pobrać z jego strony domowej http://www.fajo.de/.

Wtedy będziesz mógł dowolnie nadać uprawnienia dla katalogu z programem lub samych plików.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Paź 2009 10:37   

Powrót do góry

konrad_bugaj
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Grudusk/Chorzele

Post#3 Post autora tematu 25 Paź 2009 12:32   

Ok. Tylko tyle że ja dałem pełne uprawnienia dla katalogu z programem i plików a problem jest dalej, coś pewnie jeszcze trzeba odblokować tylko nie wiem co?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Paź 2009 12:32   

Powrót do góry

Usunięty

Post#4 25 Paź 2009 12:42   

Dlaczego używasz do tego konta gościa? Załóż nowe konto ograniczone i tam działaj.
Powrót do góry

mrsebolo
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Poznań

Post#5 25 Paź 2009 16:58   

konrad_bugaj napisał:
Ok. Tylko tyle że ja dałem pełne uprawnienia dla katalogu z programem i plików a problem jest dalej, coś pewnie jeszcze trzeba odblokować tylko nie wiem co?

Konto gościa posiada dużo ograniczeń w Gruop Policy... Tak więc podobnie jak poprzednik radzę założyć konto zwykłego usera i na nim działać. Niektóre programy po prostu nie będą działać na koncie gościa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Windows xp home edit uprawnienia dostępu aplikacji.
Strona 1 z 1