Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Plik torrent z linku magnet

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Plik torrent z linku magnet
Autor
Wiadomość
redie
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Skarżysko-Kamienna

Post#1 Post autora tematu 28 Paź 2009 22:08   

Plik torrent z linku magnet

Witam,

czy znacie jakiś sposób aby utworzyć plik .torrent z linku magnet ?
Czy wogóle istnieje taka możliwość?

Moderowano przez jankolo:
Cel nielegalny i jeden z postów niekulturalny. Usuwam

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Paź 2009 22:08   

Powrót do góry

lukadyop
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Szczecin

Post#2 05 Lis 2009 17:45   

Re: Plik torrent z linku magnet

Pewnie że tak idiota właściciel torrenty org to złodziej już drugi raz mi konto wywalił teraz ciągne za darmo bez opłat dla tego złodzieja,
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany tu masz generator linków magnat, wygeneruj za darmo i ściągaj polecam jeszcze te stronkęAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 05 Lis 2009 17:45   

Powrót do góry

redie
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Skarżysko-Kamienna

Post#3 Post autora tematu 05 Lis 2009 18:35   

Re: Plik torrent z linku magnet

Nie do końca o taką odpowiedz mi chodziło, ale naprowadziła mnie ona to co chciałem.
Moim celem bylo wygenerowanie pliku o rozszerzeniu ".torrent" ze strony która generuje pliki magnet (znałem już tę stronę wcześniej).

Rozwiązanie: Po kliknięciu linku magnet uTorrent tworzy plik torrent w:
Kod:
 "D:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji\uTorrent\"

u mnie tak to wygląda :D
a po ściągnięciu zawartości tego pliku (pliku torrent a nie danych które chcemy ściągnąć) zmienia nazwę na właściwą dla danego torrenta.

Było mi to potrzebne aby móc przenieść pliki torrent na komputer który ma zablokowany dostęp do witryn zawierających słowo "torrent".
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Plik torrent z linku magnet
Strona 1 z 1