Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Internet w Play - opinie na jego temat.

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet w Play - opinie na jego temat.
Autor
Wiadomość
kamil.szymczak
Poziom 10
Poziom 10

Post#1 Post autora tematu 29 Paź 2009 15:52   

Internet Play - opinie.

Opinie do w/w neta .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Paź 2009 15:52   

Powrót do góry

pawush
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Radom

Post#2 01 Gru 2009 22:13   

Re: Internet w Play - opinie na jego temat.

Internet w play on-line jak najbardziej godny polecenia.Jeżeli masz zasięg 3G i sprzęt do odbioru internetu jest możliwie najbliżej okna to internet chodzi bezproblemowo.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Gru 2009 22:13   

Powrót do góry

LeszekK10
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Kielce

Post#3 14 Gru 2009 15:39   

Boże zachowaj. Odradzam! Podpisałem drugi kontrakt. Pierwszy rok było biednie, wszelkie możliwe problemy jakie możesz sobie wyobraźić. Ale myslę nowa sieć pod koniec było w miare stabilnie pędkość nie powalała strony jakoś się wczytywały zanosiło się na poprawe. No i zong. od 30 października siadło pobieranie plików z aktualizacją sytemu musiałem latać do znajomego, potem 09 grudnia wszystko w miare chodziło a dziś znowu strony chodzą z zawrotną prędkością 860b/s do 1,2kB/s (nie, nie pomyliłem jednostek). Jak Cię nie stać na nic innego albo nie masz alternatywy, to tylko wtedy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Gru 2009 15:39   

Powrót do góry

apacen1
Poziom 14
Poziom 14

Post#4 15 Gru 2009 12:33   

Moim zdaniem taki internet to ostateczność.Nie w każdym miejscu tak samo się zachowuje,działa.Kup dobry modem przede wszystkim z możliwością podpięcia dodatkowej anteny UMTS/niezbędna dla stabilności i zasięgu/Play w mojej miejscowości działa dobrze stabilnie,choć wolniejszy od Ery.Zaletą jest cena.Era dobry szybki stabilny.Orange nie stabilny,raz mam zasięg 4-5 kreski za chwilę Nic.IPlus nie sprawdzałem brak zasięgu 3G.Dodam że taki internet nie nadaje się na ściąganie dużych plików/posiada ograniczenia/.
Powrót do góry

canion
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Opole

Post#5 15 Gru 2009 22:57   

Zależy gdzie mieszkasz. Ja używałem przez rok Playa w Opolu i jestem zadowolony. Down do 130kB/s. Nie miałem większych problemów - jedyny minus to limit danych.
Powrót do góry

apacen1
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 16 Gru 2009 09:26   

Najlepiej to sam przetestuj.Kup sobie modem np.Huawei E160 lub szybszy/zalecany/do tego kartę Sim Online bez umowy i korzystaj.Możesz jeszcze kupic kartę Ery bluconnet,Orange,iPlus.Sprawdz jak to działa.Poczytaj tu:http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=74352#74352
Powrót do góry

Kris52
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Katowice

Post#7 16 Gru 2009 09:52   

Kolego najlepiej jest przetestować na prepajdzie play online na karte. Ja mam zasięg hsdpa i prędkość ściągania pliku to około 180kbajtow/s. Jesli nie będziesz w zasięgu umts to net nie będzie działał.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Gru 2009 09:52   

Powrót do góry

Bar-T-ekS
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: K-ce

Post#8 23 Gru 2009 13:27   

Ja od wczoraj mam na stanie modem i go testuje.Mam nadzieje ze po podpisaniu umowy sie nie pogorszy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Co Kupić -> Internet w Play - opinie na jego temat.
Strona 1 z 1