Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pralka Electrolux EW876F - nie działa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Pralka Electrolux EW876F - nie działa
Autor
Wiadomość
wesolek24
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: kuj.pom

Post#1 Post autora tematu 11 Lis 2009 15:38   

Pralka Electrolux EW876F - nie działa

Witam.

Posiadam pralke jak w opisie.

Ostatnio uległ uszkodzeniu wąż odplywu.
Zakupilem wiec nowy i zabrałem sie do wymiany.Spuscilem do konca wode z pralki i delikatnie przewrocilem ja na bok.

Po wymiane weza zauwazylem ze w niektórych miejscach jest troche mokro.Stwierdzilem ze w momęcie kiedy przechililem pralke nastapil wyciek reszty plynu do plukania.

W tym momecie zaczely sie problemy.

Sprawdzilem Modul sterujacy i panel sterowania elementy te byly suche.

ale w razie co podsuszylem suszara dokladnie wszystkie elementy elektroniki i odczekałem jeszcze jeden dzien.

Nastepnego dnia właczam pralke i przez chwile bylo tylko slychac jakies syczenie.

KONIEC pralka padła.

Po ponownym uruchomieniu Pali sie tylko zielona lampka na glownym przycisku wlaczania.

Probowalem sprawdzic ja w trybie serwisowym nie działaja zadne diody na panelu sterowania.

Wymontowałem równiez modul sterujacy i nie widac tam zadnych nadpalonych czy uszkodzonych elementów.

Czy ktoś sie orientuje co mogło zostac uszkodzone???
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 11 Lis 2009 15:38   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu AGD:

Powrót do góry

nares
Specjalista AGD
Specjalista AGD

Miasto: Jaworzno

Post#2 11 Lis 2009 17:35   

Re: Pralka ELECTROLUX EW876F Uszkodzenie

Przewróciłeś pralkę na nieodpowiednią stronę (trzeba było wcześniej zapytać na forum), więc w tej chwili pomoże tylko serwis, bo chaotyczne grzebanie nie ma sensu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lis 2009 17:35   

Powrót do góry

wesolek24
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 Post autora tematu 11 Lis 2009 18:55   

Re: Pralka Electrolux EW876F - nie działa

Dzieki za zainteresowanie.

Pralke przewrocilem na lewa strone.

Nie bylo tam duzo tego plynu ale mysle ze to glowny powod bo nic wiecej nie robilem

Kontaktowałem sie fachowcem z serwisu elektroluxa mowil ze moze wpasc i sprawdzic ja w trybie serwisowym koszt 70zl za diagnoze. Chociaz z tego co patrzylem panel sterowanie nie daje oznak zycia.

Mysle ze gdzies sie cos skopcilo tylko pytanie co
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lis 2009 18:55   

Powrót do góry

yrmark
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Wałbrzych

Post#4 11 Lis 2009 20:26   

Witaj
może ale wcale nie musi pomuc suszarka do włosów i suszyć moduł sterowania który znajduje się na prawym boku pralki . Dobrze byłoby wyciągnąć go z plastikowej obudowy przemyć spirytusem i dopiero wysuszyć. Jeżeli stwierdzisz że nie dasz rady z podłączeniem instalacji to nie bierz się za to raczej poczekaj na serwis
pozdrawiam
Powrót do góry

wesolek24
Poziom 9
Poziom 9

Post#5 Post autora tematu 12 Lis 2009 01:15   

witam.
Modul juz wczesniej tez wymontowalem na oko nie bylo widac tam zadnych uszkodzen nadpalone czesci itp. Jedyne co zauwazylem to osad na plastikowej obudowie modulu ale to prawdopodobnie pyl ze szczotek chociaz nie mam pojecia jak sie tam dostal.Postaram sie przejrzec jeszcze raz wszystko dokladnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Pralka Electrolux EW876F - nie działa
Strona 1 z 1