Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Przeprogramowanie dekodera Cyfry Plus

Dawid9944 12 Lis 2009 13:15
  • #1 12 Lis 2009 13:15
    Dawid9944
    Poziom 7  

Nie wiem dlaczego zablokowali mi poprzedni temat, więc kontynuacja... Vigo, pisałeś, że tam po prawej stronie powinno być napisane "Skonfigurowanie dla Cyfry+, ale jest tylko u góry Konfiguracja Autom. pod tym "Cyfry+" na żółto i na dole , BACK - powrót i OK.

Dodano po 2 [minuty]:

Może to dlatego, że mam mały ekran w telewizorze i się nie mieści cały tekst, bo samo "Cyfry+" to tak dziwnie brzmi.

• #2 12 Lis 2009 13:16
    lord232!
    Poziom 26  

Witam jaki masz dekoder i w czym jest problem?

• #3 12 Lis 2009 13:17
    Dawid9944
    Poziom 7  

Otóż chciałbym przeprogramować mój dekoder Cyfry Plus, mam dekoder Phillips DV3... Mój znajomy mówił mi, że spokojnie już przeprogramował swój dekoder, miał 8 możliwości do wyboru i była to ostatnia opcja, nie pamiętam dokładnie nazwy, ale jak ja biorę "MENU", wyświetla się 6 opcji, z czego jednej nie da się wcisnąć (Status IPPV). Mam takie opcje: Ustawienia ogólne, Kontrola Dostępu, Język Preferowany, Status IPPV, Instalacja, Wykaz.Zazn.Audycji.

Proszę o pomoc, chciałbym mieć więcej programów, przede wszystkim TVP Sport.

Dodano po 13 [sekundy]:

Dekoder 6010

• #4 12 Lis 2009 13:18
    vigo
    Poziom 20  

Widząc żółty napis "Cyfry+" wciskasz ok i po prawej stronie na chwilę powinno się pojawić "Skonfigurowane dla Cyfry". Po tym wychodzisz z Menu, wyłączasz tuner i czekasz

• #5 12 Lis 2009 13:20
    mihal2002
    Poziom 43  

Kup panorame będziesz lepiej widział.

• #6 12 Lis 2009 13:23
    lord232!
    Poziom 26  

Menu- instalacja-ok-konfiguracja automatyczna-ok-cyfry+ -ok-back na pilocie-znajdz satelitę -ok-jeszczeraz znajdz satelitę -ok-zaakceptuj-ok-znajdzkanały-ok-zainstaluj-ok-zaakceptuj-ok.Gotowe

• #7 12 Lis 2009 13:40
    Dawid9944
    Poziom 7  

Robię według wskazówki Lorda232 i póki co szuka kanałów, a więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. Zaraz Wam powiem czy wszystko ok

Dodano po 3 [minuty]:

JEST!!! Wreszcie się udało, mam wreszcie upragniony TVP Sport! :) Ale się cieszę... Bardzo Ci dziękuję Lord i innym wszystkim, którzy udzielali się w temacie!

Dodano po 58 [sekundy]:

Ale nawet nie mogę Ci podarować tych punktów trochę :P

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty