X

Router bezprzewodowy SITEKOM65537FB - jak zabezpieczyc sieć?

13 Nov 2009 06:35 ALalwin100
  • #1 13 Nov 2009 06:35
    alwin100
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam.Mam taki mały problem niedawno zainstalowałem router bezprzewodowy SITEKOM65537FB
    I nie wiem jak go zabezpieczyć przed innymi,albo co zrobić zeby niebył widoczny dla innych.Czytałem na ten temat ale nic z tego niewiem,jestem początkującym.Wyczytałem ze trzeba wejsc na router i poprostu go zablokowac ale kompletnie niewiem jak to zrobic.Albo włączyc wap wprowadzic klucz i tyle,napewno jest to proste ale naprawde niewiem jak sie za to zabrac gdzie tego szukac.Prosze o pomoc najlepiej krok po kroku.
  • #2 13 Nov 2009 07:43
    MACIEK_M
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    W sieci jest mnóstwo poradników o zabazpieczeniu sieci WiFi. Użyj "szukaj", czytaj ze zrozumieniem. Przejrzyj intrukcję routera, tam też o tym piszą.
  • #3 13 Nov 2009 19:15
    alwin100
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witam czytam cały czas o tym w necie ale dalej nic niewiem.Instrukcja obsługi niejest po polsku i ona mi tu tez nie pomorze.Prosze o pomoc morze jakis link.
  • #4 16 Nov 2009 10:59
    MACIEK_M
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Wejdż na Link możesz tu pobrać poradniki jak zbudować i jak zabezpieczyć domową sieć WiFi. Opisy dotyczą TP-LINKa ale nie ma to znaczenia, zasady się nie zmieniają, a opisy są przystępne i zrozumiałe nawet dla początkujących.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products