Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 13 Lis 2009 06:35
    alwin100
    Poziom 7  

Witam.Mam taki mały problem niedawno zainstalowałem router bezprzewodowy SITEKOM65537FB
    I nie wiem jak go zabezpieczyć przed innymi,albo co zrobić zeby niebył widoczny dla innych.Czytałem na ten temat ale nic z tego niewiem,jestem początkującym.Wyczytałem ze trzeba wejsc na router i poprostu go zablokowac ale kompletnie niewiem jak to zrobic.Albo włączyc wap wprowadzic klucz i tyle,napewno jest to proste ale naprawde niewiem jak sie za to zabrac gdzie tego szukac.Prosze o pomoc najlepiej krok po kroku.

• #2 13 Lis 2009 07:43
    MACIEK_M
    Poziom 27  

W sieci jest mnóstwo poradników o zabazpieczeniu sieci WiFi. Użyj "szukaj", czytaj ze zrozumieniem. Przejrzyj intrukcję routera, tam też o tym piszą.

• #3 13 Lis 2009 19:15
    alwin100
    Poziom 7  

Witam czytam cały czas o tym w necie ale dalej nic niewiem.Instrukcja obsługi niejest po polsku i ona mi tu tez nie pomorze.Prosze o pomoc morze jakis link.

• #4 16 Lis 2009 10:59
    MACIEK_M
    Poziom 27  

Wejdż na

Link

możesz tu pobrać poradniki jak zbudować i jak zabezpieczyć domową sieć WiFi. Opisy dotyczą TP-LINKa ale nie ma to znaczenia, zasady się nie zmieniają, a opisy są przystępne i zrozumiałe nawet dla początkujących.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty