Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Rozrusznik szybkobieżny 7211.

ursus c 360 13 Lis 2009 20:39
  • #1 13 Lis 2009 20:39
    ursus c 360
    Poziom 8  

Witam ma zetora 7211 i chcę kupić szybkobieżny rozrusznik, ponieważ stary nie zawsze zaskakuje, i jak ten rozrusznik sprawuje w zetorze i polecacie go?

• #2 14 Lis 2009 06:25
    pawel16150
    Poziom 27  

Witam, ja posiadam je w trzech ciągnikach! Jak do tej pory nie miałem z nimi żadnego problemu.Ciągniki palą lepiej zimą, i co istotne to to że zapala nawet na starych aku.

• #3 14 Lis 2009 14:54
    viper555
    spec od auto-elektro

ursus c 360 napisał:
    Witam ma zetora 7211 i chcę kupić szybkobierzny rozrusznik ponieważ stary nie zawsze zaskakuje, i jak ten rozrusznik sprawuje w zetorze i polecacie go?

Osobiście wymieniłbym bendix w tym co masz. Na temat rozruszników przekładniowych wiadomego pochodzenia mam swoje zdanie.P

• #4 14 Lis 2009 15:23
    robokop
    Moderator Samochody

viper555 napisał:

Osobiście wymieniłbym bendix w tym co masz. Na temat rozruszników przekładniowych wiadomego pochodzenia mam swoje zdanie.P

Ponoć czeski "Magneton" robi przekładniowe,

Rozrusznik szybkobieżny 7211.

Zdjęcie zapożyczone z All... . Jeśli to faktycznie Made in Czech Republic ? Zauważyłem że ostatnio wszyscy rzucili się wręcz na te rozruszniki, R-7 nikt już nie naprawia, R-11 mało kto. Tak offtopic - naprawa oryginalnego rozrusznika do Zetora to spokój na kilka ładnych lat - sam ostatnio robiłem 18 letni, wymiana wirnika, szczotek, tulejek i tarczy szczotkotrzymacza 250 zł.

• #5 14 Lis 2009 15:35
    viper555
    spec od auto-elektro

Wszystko chwilowa euforia ,która opadnie przy najbliższej naprawie a wszyscy się sugerują akumulatorami.P

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty