Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.
Autor
Wiadomość
wachu79
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Szczecin

Post#1 Post autora tematu 21 Lis 2009 20:30   

Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.

Witam Wszystkich! Mam peugeota 106, 1,0 benzyna 1993 rok, od pewnego czasu przestało mi działać ogrzewanie tylnej szyby, przycisk podgrzewania szyby podświetla się ale szyba się nie grzeje. Słyszałem, że może to być wina przekaźnika ale niestety nie jestem w tym biegły i przeszukałem okolice gdzie znajdują się bezpieczniki i za żadne skarby nie mogę namierzyć gdzie znajduje się przekaźnik od ogrzewania tylnej szyby. Będę wdzięczny za wskazówkę gdzie jest lub co jeszcze może być przyczyną?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lis 2009 20:30   

Powrót do góry

tomasz sadowski
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: swidwin

Post#2 21 Lis 2009 21:32   

Re: Peugeot 106, Problem z ogrzewanie tylnej szyby

Sprawdz przelotkę w klapie bagażnika , często tam pęka przewód .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Lis 2009 21:32   

Powrót do góry

wachu79
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Szczecin

Post#3 Post autora tematu 22 Lis 2009 19:19   

No niestety to nie przelotki sprawdziłem i tam jest wszystko ok, tak więc nadal prosił bym o wskazanie mi gdzie znajduje się przekaźnik odpowiedzialny za ogrzewanie tylnej szyby?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Lis 2009 19:19   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 22 Lis 2009 20:04   

wachu79 napisał:
No niestety to nie przelotki sprawdziłem i tam jest wszystko ok, tak więc nadal prosił bym o wskazanie mi gdzie znajduje się przekaźnik odpowiedzialny za ogrzewanie tylnej szyby?

No nie ma sprawy powiem ci tylko napisz tu jak sprawdziłeś że to nie przelotka ??
Powrót do góry

szymcioo
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Kraków

Post#5 12 Sty 2010 14:18   

Re: Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.

wiec może mnie sie uda z Wasza pomocą rozwiazac problem z ogrzewaniem tylnej szyby w 106.

Przelotka i przewody wewnatrz niej prawdzone na oko czyli jakość izolacji ok. Po włączeniu ogrzewania słychac tyknięcie przekaźnika, kontrolka w przycisku świeci sie, a przewody przy konektorach po chwili sa ciepłe. Ściezki miedziane na szybie też sa ok- sprawdzone miernikiem /test diody/, choć sa zaśniedziałe. Ogrzewanie pobiera 240W.

proszę o pomoc
Powrót do góry

degroslolos
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: krakow

Post#6 19 Gru 2010 20:40   

Re: Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.

Hej,

Mam ten sam problem - te same objawy co opisujesz, niestety brak czasu na grzebanie w aucie.

Przekaźnik ogrzewanej tylnej szyby jest w skrzynce z bezpiecznikami pod kierownicą, pierwszy od lewej - w sumie mogą być trzy - trzeci od lewej to kierunkowskazy, środkowego nie mam. Kolor (przynajmniej u mnie ) biały, po wytarciu kurzu.

Napisz co było przyczyną.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Peugeot 106, nie działa ogrzewanie tylnej szyby.
Strona 1 z 1