X

VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty

25 Nov 2009 12:06 NAnafalem
  • #1 25 Nov 2009 12:06
    nafalem
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam

Mam problem z samochodem golf 3 silnik 1.4 1993 benzyna, mianowicie; przy zapalaniu silnik nie może obrać odpowiednich obrotów przez co od razu gaśnie lub wchodzi od razu na 2tys obortów. Co może być przyczyną takich kłopotów.
    Wymieniłem układ halla, lecz to nie pomogło.

Pozdrawiam.
  • #2 25 Nov 2009 12:30
    Bunny82
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    to mi wygląda na zabrudzoną przepustnicę i trzeba ją wyczyścić specjalnym środkiem w sprayu do czyszczenia gażników i przepustnic ja używam CARB CLEAN marki CYCLO na ten środek nie ma mocnych .tylko jak nie masz testera diagnostycznego to sam nic nie zrobisz bo po czyszczeniu przepustnicy trzeba zrobić adaptacje aby sterownik sobie ją ustawił w różne położenia.
  • #3 25 Nov 2009 17:46
    kamil II
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Bunny82 wrote:
    to mi wygląda na zabrudzoną przepustnicę i trzeba ją wyczyścić specjalnym środkiem w sprayu do czyszczenia gażników i przepustnic ja używam CARB CLEAN marki CYCLO na ten środek nie ma mocnych .tylko jak nie masz testera diagnostycznego to sam nic nie zrobisz bo po czyszczeniu przepustnicy trzeba zrobić adaptacje aby sterownik sobie ją ustawił w różne położenia.

EEEEEEE opowiadasz przeciez to monowtryk i do tego nie trzeba zadnej adaptacji testerem robic pokicaly cie sie autka a przepustnica to tam lsni nie wprowadzaj w blad
  • #4 29 Nov 2009 17:03
    Bunny82
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    sam jeżdżę takim golfem i wiem co mówię ,lepiej się zastanów nad twoją odpowiedzią .
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products