Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty
Autor
Wiadomość
nafalem
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 25 Lis 2009 13:06   

VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty

Witam

Mam problem z samochodem golf 3 silnik 1.4 1993 benzyna, mianowicie; przy zapalaniu silnik nie może obrać odpowiednich obrotów przez co od razu gaśnie lub wchodzi od razu na 2tys obortów. Co może być przyczyną takich kłopotów.
Wymieniłem układ halla, lecz to nie pomogło.

Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lis 2009 13:06   

Powrót do góry

Bunny82
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Żukowo

Post#2 25 Lis 2009 13:30   

Re: VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty

to mi wygląda na zabrudzoną przepustnicę i trzeba ją wyczyścić specjalnym środkiem w sprayu do czyszczenia gażników i przepustnic ja używam CARB CLEAN marki CYCLO na ten środek nie ma mocnych .tylko jak nie masz testera diagnostycznego to sam nic nie zrobisz bo po czyszczeniu przepustnicy trzeba zrobić adaptacje aby sterownik sobie ją ustawił w różne położenia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lis 2009 13:30   

Powrót do góry

kamil II
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Malopolska

Post#3 25 Lis 2009 18:46   

Bunny82 napisał:
to mi wygląda na zabrudzoną przepustnicę i trzeba ją wyczyścić specjalnym środkiem w sprayu do czyszczenia gażników i przepustnic ja używam CARB CLEAN marki CYCLO na ten środek nie ma mocnych .tylko jak nie masz testera diagnostycznego to sam nic nie zrobisz bo po czyszczeniu przepustnicy trzeba zrobić adaptacje aby sterownik sobie ją ustawił w różne położenia.

EEEEEEE opowiadasz przeciez to monowtryk i do tego nie trzeba zadnej adaptacji testerem robic pokicaly cie sie autka a przepustnica to tam lsni nie wprowadzaj w blad
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lis 2009 18:46   

Powrót do góry

Bunny82
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Żukowo

Post#4 29 Lis 2009 18:03   

sam jeżdżę takim golfem i wiem co mówię ,lepiej się zastanów nad twoją odpowiedzią .
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> VW Golf III 1.4 - Zbyt niskie lub zbyt wysokie obroty
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.056 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony