Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 28 Lis 2009 10:08
    duchu17
    Poziom 9  

Witam

Posiadam telefon Philips SE145 - mam problem z nagraniem komunikatu powitalnego automatycznej sekretarki. - wiem, że trzeba nacisnąć o ile się nie mylę dziewięciokrotnie przycisk znajdujący się na słuchawce w lewym dolnym "rogu" nie wiem co dalej...proszę o pomoc w w/w kwestii. Instrukcja dostępna na stronie Philipsa jest od nowszego modelu.

Pozdrawiam

Duchu

• #2 06 Gru 2009 10:28
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Po pierwsze w tytule jest rażący błąd. Nie powinno być "autotyczną", tylko automatyczną. Po drugie co to znaczy nacisnąć 9 razy przycisk? Dziwny to sposób obsługi aparatu. Trzeba wejść w menu i po prostu wszystko robić z podpowiedziami, a nie jakaś wyliczanka.
    Ps. Nie mam instrukcji, aby konkretnie powiedzieć jak masz to zrobić, ale będę szukał w internecie.

• #3 06 Gru 2009 12:23
    duchu17
    Poziom 9  

Sorry nie zauważyłem błędu. Natomiast sprawa "wejścia w menu" to rzeczywiście dziewiąty poziom czyli obsługa OGM .. już dobrnąłem do meritum sprawy, a instrukcję umieszczę na uploadzie.

Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam serdecznie

Duchu

• #4 06 Gru 2009 12:51
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

No to bardzo dobrze. Instrukcja może też komuś się przydać.

• #5 16 Gru 2009 10:00
    romuskat
    Poziom 9  

Och, ja bardzo poproszę o instrukcję do SE145
    z góry dzięki...

• #8 22 Gru 2009 20:37
    alusiiaaa
    Poziom 1  

Ja mam problem z wejściem do tego menu i posługiwaniem się nim. Proszę o pomoc jak ustawić takie ustawienia jak melodia dzwonku itp.

• #9 23 Gru 2009 08:08
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Oczywiście wszystko robisz bez sygnału, tzn. jak słuchawka czuwa.
    Wejście w menu to przycisk na dole po lewej stronie (romb ze strzałką). Zmiana zostaje zatwierdzona po ponownym naciśnięciu przycisku programowania (na zakończenie).
    Przykład ustawień dzwonka:

Philips SE145 - nagranie komunikatu automatycznej sekretarki

W tym aparacie siła głosu ma pięć poziomów od 0 do 5 (0- cisza), a melodia cyframi od 0 do 9 (czyli 10 melodii do wyboru).
    Według mnie (nie miałem tego modelu w ręku) to siłę głosu wybierasz strzałkami, a melodię poprzez wciśnięcie cyfry. Tu możesz się trochę pobawić. Aby zapamiętać zmiany wciśnij program.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty