Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szukam serwisu gwarancyjnego LG w Krakowie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Szukam serwisu gwarancyjnego LG w Krakowie
Autor
Wiadomość
LiutenetMaria
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 01 Gru 2009 20:10   

Re: Dziwna i drażliwa usterka w LG L227WT-PF

Mam LG L227WT pojawił mi się po lewej stronie w odległości około 2,5cm od lewego brzegu pasek koloru czerwonego, tak jakby co drugi piksel. Pasek zaczyna się od samego dołu i kończy 2,5 cm od górnego brzegu ekranu. Mam go półtora roku i widać będę musiał oddać do serwisu. Zna ktoś może solidny serwis w Krakowie, gdzie dokonano by naprawy gwarancyjnej?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Gru 2009 20:10   

Powrót do góry

ziomus90210
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: DOM

Post#2 01 Gru 2009 22:48   

Re: Szukam serwisu gwarancyjnego LG w Krakowie

Krakow ul. Lea np.
A google to zablokowane ma Pan?
Powrót do góry

LiutenetMaria
Poziom 21
Poziom 21

Post#3 Post autora tematu 02 Gru 2009 10:02   

część stron mam zablokowane, a skoro pytam, to oczekuje odpowiedzi popartej np doświadczeniem. Nie jest sztuką oddać do serwisu, i po 2 tygodniach odebrać orzeczenie o braku możliwości naprawy. szukam rzetelnego serwisu, w którym mogę liczyć na pewną naprawę.
Powrót do góry

Adrianek10
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Chrzanów

Post#4 02 Gru 2009 13:11   

Ja miałem podobny problem ze swoim monitorem, po lewej stronie na całej wysokości była cieniutka niteczka, wyglądało to jak margines. Było to już ponad rok temu, więc nie wiem jak obecnie jest z tym serwisem LG. Wówczas monitory w ramach gwarancji robił centralny serwis w Warszawie. Przyjeżdżał kurier zabierał monitor i po paru dniach przywoził naprawiony. W odpowiedzi napisali mi, że żadnej usterki nie stwierdzili, ale paseczka już na ekranie nie było i do dzisiaj wszystko działa jak trzeba. Trzeba wejść na ich stronę http://pl.lge.com/support/support.jsp i poczytać, tam wszystko pisze, są podane też telefony.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Gru 2009 13:11   

Powrót do góry

thePink
Poziom 4
Poziom 4

Post#5 06 Gru 2009 21:59   

Serwis LG jest na Lea 203, tel. 012 6324398

Robiłem tam coś, generalnie byłem zadowolony.

tP
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Gru 2009 21:59   

Powrót do góry

LiutenetMaria
Poziom 21
Poziom 21

Post#6 Post autora tematu 07 Gru 2009 20:13   

Najgorsze że czasem pasek widoczny jest na czarnym tle a czasem na czarnym niewidoczny.
Powrót do góry

nouki
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: ŁÓDŹ

Post#7 08 Gru 2009 09:44   

Witam.
Serwis serwisem a czy jest pewność że naprawiają tam gdzie sie oddaje?
W Łodzi oddając drukarkę Samsung w wyznaczone kartą gwarancyjną miejsce wysyłają do Wa-Wy na naprawę.

p.s a na karcie gwarancyjnej nie ma adresów lub telefonu infolini ?? Czy lenistwo dopada już wszystkich przed świętami:)
Powrót do góry

LiutenetMaria
Poziom 21
Poziom 21

Post#8 Post autora tematu 08 Gru 2009 17:18   

jeśli lenistwem jest nie jechać 150 km specjalnie po kartę gwarancyjną, to jestem leniem...
Powrót do góry

Tichy
Poziom 8
Poziom 8

Post#9 20 Sty 2011 20:48   

Re: Dziwna i drażliwa usterka w LG L227WT-PF

LiutenetMaria napisał:
Mam LG L227WT pojawił mi się po lewej stronie w odległości około 2,5cm od lewego brzegu pasek koloru czerwonego, tak jakby co drugi piksel. Pasek zaczyna się od samego dołu i kończy 2,5 cm od górnego brzegu ekranu. Mam go półtora roku i widać będę musiał oddać do serwisu. Zna ktoś może solidny serwis w Krakowie, gdzie dokonano by naprawy gwarancyjnej?

Witam!

Mały dopisek z mojej strony, aby post był kompletny ;-) Dzielę się zawsze chętnie własnymi doświadczeniami, jeśli to komuś może pomóc.

Serwis LG w Krakowie jest, jak ktoś wcześniej napisał, na Lea 203, ale co do solidności... miałem z nimi przejścia, proponuję z całej siły serwis centralny LG, a nie ten w Krakowie. Centralny serwis jest dobry, to chyba jedyne, co dobre w LG ;-) Wybaczcie, ale wszystko, co miałem ja (lub moi bliscy) marki LG psuło się non-stop. Ale póki była gwarancja, to nie narzekałem, bo serwis mają fantastyczny. Trzeba zadzwonić do LG na infolinię i dogadać sposób i termin wysyłki.

Pozdrawiam!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Sty 2011 20:48   

Powrót do góry

kbc_seba
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Bochnia

Post#10 11 Cze 2011 20:17   

Osobiście nie korzystałem z tego serwisu (ul. Lea) w ramach gwarancyjnych/pogwarancyjnych.

Mogę ich jednak polecić, gdyż mają możliwości zamówień wielu akcesoriów do LG.
Mnie padł zasilacz do monitora LCD, zamówiłem - przyszedł i wszystko oki :)
Jakieś 1,5 roku temu pracowała tam taka miła Pani - nie wiem jak jest teraz, ale pasuje mi zamówić drugi taki sam zasilacz :) Trzeba zadzwonić :)
Powrót do góry

zbigsal
Poziom 1
Poziom 1

Post#11 22 Lip 2011 14:00   

Miałem "przyjemność" dwa razy rozmawiać telefonicznie z pracownikami serwisu na Lea,po tym jakie mądrości usłyszałam szczerze odradzam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Szukam serwisu gwarancyjnego LG w Krakowie
Strona 1 z 1