Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

niemieckie strony z komisami samochodowymi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> niemieckie strony z komisami samochodowymi
Autor
Wiadomość
Usunięty

Post#1 Post autora tematu 04 Lip 2004 21:01   

niemieckie strony z komisami samochodowymi

Witam wszystkich pilnie poszukuje stron z niemieckich komisów samochodowych albo jakis stron gdzie mugłbym sie zorientowac w cenach golfa 3 za wszelka pomoc wielkie dzeki
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Lip 2004 21:01   

Powrót do góry

WBF8163
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Mieroszów

Post#2 04 Lip 2004 22:00   

Re: niemieckie strony z komisami samochodowymi

Więc jest tak, ja też szukałem tego modelu, nie wiem tylko jaki chciałeś rocznik ale strony polecam dwie: www.mobile.de i www.autoscout24.de Co do tej pierwszej to osobiście wolę jej angielską wersję i taka moja rada aby wyszukać auto z konkretnego regionu musisz włączyć sobie automapę niemiec i tam są opisane numer landów, wpisuje się je w pole PLZ, natomiast obok wpisujesz liczbę km promienia koła wokól którego mógłbyś wyszukiwać auto po wpisaniu kodu pocztowego danej miejscowości (wiem że namieszałem). Prościej wpisz np nr kodu pocztowego miasta Rostock i określ liczbę km od tej miejscowości w jakiej może znajdować się wyszukiwany samochód.
Co do drugiej strony to po pierwsze jest ona po polsku, tylko trzeba kliknąc na polski na dole strony i tam powinieneś dać sobie radę, służe pomocą jeśli coś nie tam mój numer gg 2572036 lub pisz na maila
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> niemieckie strony z komisami samochodowymi
Strona 1 z 1