Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

niemieckie strony z komisami samochodowymi

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Search -> niemieckie strony z komisami samochodowymi
Author

Post#1 04 Jul 2004 21:01   

niemieckie strony z komisami samochodowymi

Witam wszystkich pilnie poszukuje stron z niemieckich komisów samochodowych albo jakis stron gdzie mugłbym sie zorientowac w cenach golfa 3 za wszelka pomoc wielkie dzeki

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 04 Jul 2004 21:01   

Back to top

WBF8163
Poziom 12
Poziom 12

Post#2 04 Jul 2004 22:00   

Re: niemieckie strony z komisami samochodowymi

Więc jest tak, ja też szukałem tego modelu, nie wiem tylko jaki chciałeś rocznik ale strony polecam dwie: www.mobile.de i www.autoscout24.de Co do tej pierwszej to osobiście wolę jej angielską wersję i taka moja rada aby wyszukać auto z konkretnego regionu musisz włączyć sobie automapę niemiec i tam są opisane numer landów, wpisuje się je w pole PLZ, natomiast obok wpisujesz liczbę km promienia koła wokól którego mógłbyś wyszukiwać auto po wpisaniu kodu pocztowego danej miejscowości (wiem że namieszałem). Prościej wpisz np nr kodu pocztowego miasta Rostock i określ liczbę km od tej miejscowości w jakiej może znajdować się wyszukiwany samochód.
Co do drugiej strony to po pierwsze jest ona po polsku, tylko trzeba kliknąc na polski na dole strony i tam powinieneś dać sobie radę, służe pomocą jeśli coś nie tam mój numer gg 2572036 lub pisz na maila

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Search -> niemieckie strony z komisami samochodowymi
Page 1 of 1
Similar topics
Problem z lampami samochodowymi w amerykańcach (3)
www holenderskie i niemieckie.... (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.036 seconds

elektroda.pl topic RSS feed