Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)
Autor
Wiadomość
Verona
Poziom 19
Poziom 19

Post#1 Post autora tematu 06 Gru 2009 14:29   

Gdzie tanio komputer?

Witam. Brat jest na studiach, nadchodzi gwiazdka i laptop byłby idealny na prezent. Rodzice się na tym nie znają, więc ja mam znaleźć taniego laptopa. Niestety allegro i sklepy internetowe odpadają, gdyż rodzice twierdzą że przyślą mi zepsutego :/

Mieszkam w małym mieście, więc dużego wyboru nie mam. Czy gdzieś np. w warszawie jest dobry sklep mający ofertę w internecie (bym mógł przejrzeć czy warto jechać do tego miasta) z tanimi nowymi laptopami?

Cena to 1000-1400zł. Wiem że to mało, ale nie ja ustalam cenę :/ Komputer jak już mówiłem jest dla studenta, czyli nie to jakiś super gier, a więc nie potrzeba super grafy itp. Musi mieć WiFi, i będzie służył głównie do nauki, internetu i ewentualnie muzyki i filmów. Dobrze aby matryca była w tej cenie możliwie największa, ale nie jak w netbooku.

Czy w tej cenie się zmieszczę z nowym w miarę dobrym laptopem? Oczywiście może być bez systemu, gdyż on pewnie tylko zwiększy cenę.
Oczywiście może być allegro i sklepy internetowe, lecz muszą być one również normalnym sklepem do którego można pojechać i sprawdzić wszystko.

Mieszkam bardzo daleko od stolicy i każdego dużego mista, więc nie mogę pojechać sobie i chodzić po wszystkich sklepach szukając dobrej oferty, dlatego tutaj piszę. Pewnie są gdzieś jakieś świąteczne promocje albo coś.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Gru 2009 14:29   

Powrót do góry

szaleniec
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Łódź

Post#2 06 Gru 2009 14:34   

Re: Gdzie tanio komputer?

W Ostrowie jest Komputronik, a w Kaliszu Komputronik, Proline oraz Softon. Wszystkie wymienione prowadzą sprzedaż internetową i stacjonarną.
Bliżej Krotoszyna raczej lepszych sklepów nie znajdziesz.
Powrót do góry

morcin2
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: "-"

Post#3 06 Gru 2009 15:00   

Coś mi się zdaje że w ogóle nie orientujesz sie w cenach ale życzę powodzenia.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Gru 2009 15:00   

Powrót do góry

wariato
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 06 Gru 2009 15:22   

Dołóż 200 pln i kup Lenovo G550 z aukcji numer 840664597. Będziesz zadowolony. Pewny sprzedawca, osobiście u niego kupiłem nie ma najmniejszych probemów. Przyślą Ci kurierem idealnie zapakowane. Lepszych parametrów za taką cene nie znajdziesz. Pozdrawiam
Powrót do góry

Verona
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 Post autora tematu 06 Gru 2009 15:36   

ok do świąt jeszcze czas i będę śledził oferty na komputroniku i innych. Dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry

199693
Gość

Post#6 06 Gru 2009 15:51   

Polecam Ci sklepAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Rok temu kupiłem laptopa ACERa Extensa 5220, dokupiłem 2 GB ramu i zapłaciłem coś koło 1400 zł. Za taką kwotę nie można się spodziewać czegoś rewelacyjnego, ale do podstawowych spraw jak korzystanie z netu, muzyka, filmy wystarcza. Zależało mi też na tym żeby komputer był bez systemy operacyjnego bo nie chciałem się bawić z usuwaniem wisty a xp mam za darmochę z uczelni. W tym sklepie laptopa też kupił sobie brat mojej laski za podobną kwotę i też jest zadowolony. Laptopa kupiłem na allegro ale odebrałem do osobiście we Wrocławiu, jest to sieć sklepów i mają swoje placówki w wielu miastach.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Gru 2009 15:51   

Powrót do góry

efen667
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Malbork

Post#7 06 Gru 2009 16:59   

Wez z allegro cos - tylko przesylka kurierska pobraniowa. Sprawdzisz paczuszke jak przyjdzie, a kurier sobie herbatke wypije w tym czasie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)
Strona 1 z 1