Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)
Author
Poziom 19
Poziom 19

Post#1 Post from the author of the topic 06 Dec 2009 13:29   

Gdzie tanio komputer?

Witam. Brat jest na studiach, nadchodzi gwiazdka i laptop byłby idealny na prezent. Rodzice się na tym nie znają, więc ja mam znaleźć taniego laptopa. Niestety allegro i sklepy internetowe odpadają, gdyż rodzice twierdzą że przyślą mi zepsutego :/

Mieszkam w małym mieście, więc dużego wyboru nie mam. Czy gdzieś np. w warszawie jest dobry sklep mający ofertę w internecie (bym mógł przejrzeć czy warto jechać do tego miasta) z tanimi nowymi laptopami?

Cena to 1000-1400zł. Wiem że to mało, ale nie ja ustalam cenę :/ Komputer jak już mówiłem jest dla studenta, czyli nie to jakiś super gier, a więc nie potrzeba super grafy itp. Musi mieć WiFi, i będzie służył głównie do nauki, internetu i ewentualnie muzyki i filmów. Dobrze aby matryca była w tej cenie możliwie największa, ale nie jak w netbooku.

Czy w tej cenie się zmieszczę z nowym w miarę dobrym laptopem? Oczywiście może być bez systemu, gdyż on pewnie tylko zwiększy cenę.
Oczywiście może być allegro i sklepy internetowe, lecz muszą być one również normalnym sklepem do którego można pojechać i sprawdzić wszystko.

Mieszkam bardzo daleko od stolicy i każdego dużego mista, więc nie mogę pojechać sobie i chodzić po wszystkich sklepach szukając dobrej oferty, dlatego tutaj piszę. Pewnie są gdzieś jakieś świąteczne promocje albo coś.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Dec 2009 13:29   

Back to top

szaleniec
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Post#2 06 Dec 2009 13:34   

Re: Gdzie tanio komputer?

W Ostrowie jest Komputronik, a w Kaliszu Komputronik, Proline oraz Softon. Wszystkie wymienione prowadzą sprzedaż internetową i stacjonarną.
Bliżej Krotoszyna raczej lepszych sklepów nie znajdziesz.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Dec 2009 13:34   

Back to top

morcin2
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 06 Dec 2009 14:00   

Coś mi się zdaje że w ogóle nie orientujesz sie w cenach ale życzę powodzenia.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Dec 2009 14:00   

Back to top

wariato
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 06 Dec 2009 14:22   

Dołóż 200 pln i kup Lenovo G550 z aukcji numer 840664597. Będziesz zadowolony. Pewny sprzedawca, osobiście u niego kupiłem nie ma najmniejszych probemów. Przyślą Ci kurierem idealnie zapakowane. Lepszych parametrów za taką cene nie znajdziesz. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Verona
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 Post from the author of the topic 06 Dec 2009 14:36   

ok do świąt jeszcze czas i będę śledził oferty na komputroniku i innych. Dzięki za odpowiedzi.

Helpful message? + -

Back to top

199693
Removed

Post#6 06 Dec 2009 14:51   

Polecam Ci sklepTo view the material on this forum you must be logged in.
Rok temu kupiłem laptopa ACERa Extensa 5220, dokupiłem 2 GB ramu i zapłaciłem coś koło 1400 zł. Za taką kwotę nie można się spodziewać czegoś rewelacyjnego, ale do podstawowych spraw jak korzystanie z netu, muzyka, filmy wystarcza. Zależało mi też na tym żeby komputer był bez systemy operacyjnego bo nie chciałem się bawić z usuwaniem wisty a xp mam za darmochę z uczelni. W tym sklepie laptopa też kupił sobie brat mojej laski za podobną kwotę i też jest zadowolony. Laptopa kupiłem na allegro ale odebrałem do osobiście we Wrocławiu, jest to sieć sklepów i mają swoje placówki w wielu miastach.

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 06 Dec 2009 14:51   

Back to top

efen667
Poziom 10
Poziom 10

Post#7 06 Dec 2009 15:59   

Wez z allegro cos - tylko przesylka kurierska pobraniowa. Sprawdzisz paczuszke jak przyjdzie, a kurier sobie herbatke wypije w tym czasie.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Gdzie tanio kupić laptopa? (Nie sklepy internetowe)
Page 1 of 1
Similar topics
Dania azjatyckie instant i nie tylko >> sklepy internetowe (5)
Sklepy internetowe z odzieżą (2)
Sklepy internetowe - jakie polecacie? (9)
Dalekowschodnie, zagraniczne sklepy internetowe-co polecacie (1)
Czy znacie jakieś tanie sklepy internetowe z elektroniką?? (9)
Gdzie tanio kupić woreczki ESD? (3)
Siatka do sitodruku. Gdzie można tanio kupić? (2)
Gdzie można tanio kupić dużo LED? (8)
Gdzie można tanio kupić gry PC? W jakim sklepie (Poznań) (6)
Sklepy elektroniczne w Częstochowie. Gdzie ? (20)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.049 seconds

elektroda.pl topic RSS feed