Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

jaki wykrywacz metali dla początkującego ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> jaki wykrywacz metali dla początkującego ?
Autor
Wiadomość
reforma
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 07 Gru 2009 00:25   

jaki wykrywacz metali dla początkującego ?

Witam,

czy ktoś mógłby poradzić mi jaki wykrywacz metali będzie odpowiedni dla osoby początkującej? Cena - do 1000 zł . Ma to być prezent dla mojego męża na gwiazdkę, a zupełnie nie mam o tym pojęcia. Proszę o pomoc. Madzia
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Gru 2009 00:25   

Powrót do góry

rafi.w
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Zamość

Post#2 07 Gru 2009 00:36   

Re: jaki wykrywacz metali dla początkującego ?

Witam na allegro jest duży wybór. Dobry wykrywacz lepiej żeby miał dyskryminacje metali możesz pokusić się na ten http://www.allegro.pl/item837156798_midas_najglebszy_polski_wykrywacz_metali_raty.html
Ma dobre parametry i 3 lata GW
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Gru 2009 00:36   

Powrót do góry

MiroLord
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Bolesławiec

Post#3 09 Gru 2009 15:56   

Tylko nie Midas! On nie ma dyskryminacji w ogóle! Jest to typowy wykrywacz impulsowy, a wykrywacze impulsowe uwielbiają stal - będzie łapał każdy kawałek drutu, gwoździe i inne śmieci. Jeśli chcesz skutecznie męża zniechęcić do poszukiwań to owszem - możesz kupić. Ale zakup Midasa to hardcore :D

Nie napisałaś do czego ma być konkretnie wykrywacz - jeśli na poszukiwanie militariów to Fisher F2 lub polski HS3 "Smętek". Do kolorowych metali i monetek - Garrett Ace 250. Jeśli mąż nie pracował nigdy z wykrywaczem to Garrett Ace 250 jest w sam raz na początek. Jest to sprzęt uniwersalny - sam łaziłem sporo z tańszym modelem Garrett Ace 150 i bez trudu wyciągałem pojedyncze monetki z ziemi do 25 cm a większe przedmioty i na 70 cm mi "łapał".
Cena Ace 250 - w zależności od wyposażenia. Ze standardową cewką ok. 800 zł, z dodatkową cewką 1100 zł. Osobiście radzę kupić ze standardową cewką i do tego torbę (jest do kupienia oryginalna) oraz akumulatorki i ładowarkę (wykrywacz jest zasilany z 4 ogniw AA). Powinnaś zmieścić się w 850 - 900 zł z torbą i ładowarką.

Możesz zamówić np. tutaj:
http://www.skarby.pl/product_info.php?products_id=56
dołączona jest gratis osłona na cewkę. Do tego weź torbę - przydaje się.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Gru 2009 15:56   

Powrót do góry

rafi.w
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Zamość

Post#4 09 Gru 2009 19:41   

Gratulacje Powiedz jeszcze co mąż kupił Tobie
Powrót do góry

reforma
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: warszawa

Post#5 Post autora tematu 09 Gru 2009 21:24   

Kochani nie zapomniałam o Was ;) Dokonałam wyboru, a nawet już zakupiłam . Pewnie jesteście ciekawi :) RUTUS PROxima !!!! . No i do świąt woda i suchy chleb...

Pozdrowionka
Powrót do góry

MiroLord
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Bolesławiec

Post#6 11 Gru 2009 15:53   

Rutus jest ok - dobry zakup ale to około 1300 zł. Chciałaś do 1000, no nie :D Jeśli mam porównać oba - Ace 250 jest łatwiejszy o obsłudze i ma opinię "kosiarki na monetki", za to Rutus ma większy zasięg, ale bardziej skomplikowany w obsłudze zwłaszcza dla początkującego. No i cena - prawie 2x droższy od Garretta. Wyboru już dokonałaś i jest to dobry wybór, pozostaje tylko "wyczuć" sprzęt w terenie. No i gratuluję zakupu :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> jaki wykrywacz metali dla początkującego ?
Strona 1 z 1