X

Wymiana żarówki mazda 6 - jak?

07 Dec 2009 23:29 MAMalancia_x
  • #1 07 Dec 2009 23:29
    Malancia_x
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Dzień dobry,

Kupiłem nie dawno Mazde 6 i przepaliła mi się żarówka (pozycja). Teraz mam problem z wymianą tej żarówki. Mianowicie umiem zdjąć pokrywę od reflektora :P ale dalej to magia.
    Chciałem odkręcić zbiornik płynu do spryskiwaczy, lecz z niego odchodzi 10 kabli i boje się, że coś sknoce.
    Liczę na wyrozumiałość, gdyż to moje nowe cudeńko :P

Pozdrow :)
  • #2 08 Dec 2009 01:27
    Redgy
    Level 33  
    Helpful post? (+5)
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=343451

Strona 249.
    Dla sprawnych rąk nie trzeba odkręcać niczego. Wystarczy dobra latarka i trochę sprytu.

Jednak gdyby były problemy to w celu ułatwienia dostępu do żarówek ściągnij dekiel od komory bezpieczników, a z drugiej strony dobrym pomysłem jest odkręcenie śrub zbiorniczka od spryskiwaczy i odciągnięcie go (nie musisz odpinać kabli jeśli się boisz).

Innym rozwiązaniem jest ściągnięcie nadkoli (3 śruby na kołkach rozporowych z każdej strony) i też jest łatwiejszy dostęp.
  • #3 08 Dec 2009 22:39
    Malancia_x
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (+4)
    A mógłbym poprosić o ten plik tylko w innej formie gdyż nie mogę go pobrać... :(

I oczywiście dziękuję za odp, ale to już wcześniej znalazłem na forum. Tylko dokładnie nie wiem jak wyjąć tą żarówkę. (Odkręcić wcisnąć...etc)
  • Helpful post
    #4 08 Dec 2009 23:31
    Redgy
    Level 33  
    Helpful post? (+5)
    Dodałem Ci punkty. Spokojnie możesz pobrać instrukcje gdzie wszystko jest opisane.
    Powodzenia.
  • #5 09 Dec 2009 19:52
    Malancia_x
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dziękuję ślicznie za pomoc. :)

Pozdrawiam ;)
  Search 4 million + Products
Browse Products