Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Gru 2009 18:52
    a_rtur7
    Poziom 9  

Witam. Zdecydowałem się za system ramkowy, ale nie mogę znaleźć podwójnego gniazdka do jednej ramki (w jednej puszce ) np. coś takiego - http://www.nokaut.pl/oferta/ko...-modul-gniazdo-podwojne-0.html
    ale w berkerze ! Pomoże mi ktoś coś takiego znaleźć w Berker Kwadrat ?

Jeszcze poszukuję do ramki gniazdka antenowego + telefonicznego w jednej puszce - Berker Kwadrat

Proszę o pomoc.

PS. Czy Berker to dobra firma ? Ale czy nie za droga ? CO byście jeszcze polecili ?

• #4 12 Gru 2009 19:38
    sharp
    VIP Zasłużony dla elektroda

Nie, nie wejdzie. To jest gniazdo z tej serii, ale nie modułowe, tylko zwykłe podwójne, do pojedyńczej puszki.
    Berker nie ma takich gniazd. Telekomunikacyjnego/antenowego też nie ma (zresztą nie wiem, czy którykolwiek poważny producent ma takie w swojej ofercie).

• #5 12 Gru 2009 19:40
    a_rtur7
    Poziom 9  

A jaki producent takie ma ? (najlepiej dobry)

• #7 12 Gru 2009 20:30
    a_rtur7
    Poziom 9  

Proszę jeszcze raz o pomoc. Jakie firmy mają podwójne gniazdko do rami?

Kontakt Simon
    Ospel

..... i co jeszcze ?

• #8 12 Gru 2009 20:38
    Akrzy74
    Admin Elektroenergetyka

Korzystałem z włączników, gniazdek (również podwójne) i ramek "Forum" firmy Elda- bez zastrzeżeń.
    Ramka jednokrotna (kwadratowa) do gniazdka podwójnego miała oznaczenia Ru11F01

• #9 02 Sty 2010 22:59
    artudud
    Poziom 13  

Może to Cię zainteresuje http://www.ospel.pl/pliki_do_p...0produktow%20marzec%202009.pdf Jest to jedna z lepszych konstrukcji OSPELA choć nie ma porównania do BERCERA lub LEGRANDA ale za to cena jest korzystna. Co do montażu to według mnie są za miękkie, przy zastosowaniu grubszych przewodów często puszczają gwinty na śrubkach.Jeśli chodzi o wygląd to tylko kwestia gustu a nad tym jak wiadomo się nie polemizuje.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty