Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Skoda fabia 1.4 MPI wymiana lancuszka rozrządu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Skoda fabia 1.4 MPI wymiana lancuszka rozrządu
Autor
Wiadomość
nece616
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Mielec

Post#1 Post autora tematu 13 Gru 2009 11:01   

Skoda fabia 1.4 MPI wymiana lancuszka rozrządu

Witam posiadam Skode Fabie z silniiem 1.4 MPI na lancuszku rozrzadu. Przebieg samochodu to 130 kkm i pracuje on na orginalnym lancuszku od nowosci. Przyszedl czas na jego wymiane i nie bardzo wiem od czego sie zabrac. Jak narazie udalo mi sie zamowic lancuszek z dwoma kolami i kompletem uszczelek na allegro. Moze mi ktos doradzic od czego zaczac tak krok po kroku?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2009 11:01   

Powrót do góry

robokop
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Płońsk/Warszawa

Post#2 13 Gru 2009 12:52   

Re: Skoda fabia 1.4 MPI wymiana lancuszka rozrządu

Od wymiany. Skoro kolega bladego pojęcia nie ma jak się za to zabrać, to taniej i lepiej będzie to zrobić w warsztacie. Kosz - http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1395981.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Skoda fabia 1.4 MPI wymiana lancuszka rozrządu
Strona 1 z 1