Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB
Autor
Wiadomość
CzemuTakJest
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Szczecin

Post#1 Post autora tematu 16 Gru 2009 21:55   

TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB

Witam, jestem tu nowy wiec prosilbym o choc odrobine wyrozumialosci za wszelkie niedociagniecia.

Moj problem wyglada nastepujaco: przegladam pliki przez USB, wybieram jakis plik VIDEO wszystko dziala pieknie, HD cudenko tylko nie potrafie zrobic napisow.

Probowalem wstawic plik txt o takiej samej nazwie jak film lecz nie dziala, probowalem roznymi formatami napisow z programu Subtitle Workshop lecz jest ich tam tak wiele ze nie widze zadnego sensu probowania ich wszystkich, sprobowalem kilku pierwszych i jednego ktory mial w nazwie Philips (wiecej nie ma z taka nazwa) i nadal nic, probowalem rowniez dodac na stale napisy do pliku VIDEO lecz efekt byl taki ze obraz zostal utracony, zostal sam dzwiek a napisow jak nie bylo tak nie ma - program avisub.

Dodam tez ze szukalem w elektronicznej instrukcji obslugi i jedyna wzmianka na temat jakichkolwiek napisow to ladowanie napisow nadawanych przez stacje TV a nie z pliku.

Podczas przegladania plikow televizor nie widzi wogole plikow typu sub, txt itp. Byc moze jest jakis specyficzny format lub znacie jakis lepszy program do wklejania na stale napisow do pliku VIDEO.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Gru 2009 21:55   

Powrót do góry

CzemuTakJest
Poziom 4
Poziom 4

Post#2 Post autora tematu 17 Gru 2009 23:13   

Re: TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez US

bump
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Gru 2009 23:13   

Powrót do góry

CzemuTakJest
Poziom 4
Poziom 4

Post#3 Post autora tematu 19 Gru 2009 21:58   

naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc?

Moderowano przez _PREDATOR_:
Nie pisz posta pod postem!
Jak rozpoczynamy nowe zdanie?

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Gru 2009 21:58   

Powrót do góry

amir777
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Wrocław

Post#4 06 Mar 2010 22:33   

A dlaczego telewizor miałby czytać napisy? To przecież nie odtwarzacz DVD ani komputer. Napisy można nagrać na obraz bezpłatnym programem FormatFactory.
Powrót do góry

CzemuTakJest
Poziom 4
Poziom 4

Post#5 Post autora tematu 08 Mar 2010 12:35   

Z tego co sie dowiadywalem wjest kilka telewizorow ktore z usb odczytuja napisy w srt czy innych dziwnych formatach... jesli chodzi o zwykle filmy avi to nie ma problemu z dodaniem napisow na stale, ale jesli chodzi o filmy typu mkv czy full hd avi to nie dosc ze samo dekompresowanie trwa 2 godziny to potem otrzymuje komunikat ze nie da sie dodac napisow, gordian knot czy jakos tak nazywal sie moj program. Jeszcze full hd mp4 takze nie da sie zdekompresowac, chyba ze nie znam programow ktore to potrafia. Probowalem z 30 programow i mam wrazenie ze kazdy jest kopia innego i wlasciwie tyle samo (nic) nie potrafia.
Powrót do góry

mcteusz
Poziom 1
Poziom 1

Post#6 16 Lis 2010 20:03   

Postanowiłem się dopisać ponieważ borykam się z tym samym problemem. Posiadam telewizor 37pfl5405h. Kiedyś wyczytałem, że potrafi odtwarzać napisy do filmów z USB tylko napisy muszą mieć taką samą nazwę jak plik z filmem i o dziwo wtedy udało mi się te napisy uruchomić...- chyba, że mi się coś przyśniło...
Minęło kilka miesięcy i nie jestem już w stanie tego powtórzyć- kombinuję z różnymi formatami napisów i kodowaniem pliku, ale nic z tego nie wychodzi. Ostatnio zaktualizowałem oprogramowanie, ale poza dodatkowymi problemami z odtwarzaniem niektórych plików mkv, nic się nie zmieniło....
Może ktoś wymyślił już jakiś patent?
Powrót do góry

kwiatek5
Poziom 1
Poziom 1

Post#7 04 Sty 2012 19:05   

Re: TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB

Witam,
również po aktualizacji oprogramowania mój Philips 32PFL5405H nie widzi napisów .txt.
Czy można jakoś przywrócić lub ściągnąć poprzednie oprogramowanie?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Sty 2012 19:05   

Powrót do góry

The FLACmaniak
Poziom 2
Poziom 2

Post#8 10 Kwi 2012 23:45   

Re: TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB

Rozwiązanie dla części telewizorów tej serii jest, znajdziecie je pod linkiem poniżej:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2036818&highlight=
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> TV, Philips, 47 PFL8404H, brak napisów w filmie przez USB
Strona 1 z 1