Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

FinePix S20 PRO potrzebna sprawna matryca

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Aparaty Fotograficzne Serwis -> FinePix S20 PRO potrzebna sprawna matryca
Autor
Wiadomość
mayst.r.
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Zamość

Post#1 Post autora tematu 23 Gru 2009 12:43   

FinePix S20 PRO potrzebna sprawna matryca

Witam!
Dostałem egzemplarz aparatu jak w temacie z uszkodzoną matrycą. Wiele czytałem o tej usterce w internecie po polsku i angielsku. W różnych krajach serwisy firmowe różnie podchodziły do niej, np. w Niemczech bezpłatnie wymieniano przetwornik CCD. U nas kosztuje to ok. 600 zł.

Chodzi mi o sam przetwornik do montażu we własnym zakresie.

Gdyby ktoś miał możliwość zdobycia jakimś cudem tej części (oczywiście nowej lub używanej ale sprawnej) proszę o kontakt. Napisałem "cudem", bo dowiedziałem się, że nie jest ona dostępna w tzw. otwartej sprzedaży, dostęp ma do niej tylko serwis Fuji. A może właśnie ktoś z serwisu mógłby pomóc robiąc dobry uczynek przed świętami?

Dziękuję z góry za wszelkie rady i sugestie, życzę wesołych świąt!!!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Gru 2009 12:43   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Aparaty Fotograficzne Serwis -> FinePix S20 PRO potrzebna sprawna matryca
Strona 1 z 1