Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Firefox autouzupełnianie formularzy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Firefox autouzupełnianie formularzy
Autor
Wiadomość
misieniek
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 23 Gru 2009 21:13   

Witam

Mam taki problem gdy próbuje się zalogować na na moją stronę, wpisuję nazwę użytkownika ZbysheK oraz wyświetla mi się podpowiedź zbyshek, jeżeli przejdę do formularza wpisania hasła np. Tabem lub klikając myszą, automatycznie w polu user uzupełniany jest login z małych liter, rysunek poniższy to obrazuje:

Próbowałem zaczynać od pisania hasła a następnie po wpisaniu użytkownika i zatwierdzeniu enterem, logowanie do strony jest przez usera z małych liter.
Próbowałem coś znaleźć w about:config w firefoxie ale nie wiem czego bardzo szukać.
Czyściłem w historii przeglądania opcję : Dane formularzy i historia wyszukiwania, ale nadal to samo, liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

Zdjęcia dodajemy za pomocą przycisku "Dodaj obrazek" - popraw. mat_ed
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Gru 2009 21:13   

Powrót do góry

bill
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: warszawa

Post#2 23 Gru 2009 22:53   

Re: Firefox autouzupełnianie formularzy

Czyszczenie Danych formularzy musi pomóc

Może masz 2 firefoxy ?

I czyścisz nie ten co trzeba?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Gru 2009 22:53   

Powrót do góry

misieniek
Poziom 13
Poziom 13

Post#3 Post autora tematu 24 Gru 2009 14:31   

Re: Firefox autouzupełnianie formularzy

Nie mam dwóch firefox-ów, znalazłem inny sposób na autouzupełnianie, za pomocą strzałek wybrałem użytkownika z małych liter i skasowałem go poprzez naciśnięcie DELETE, i teraz nie mam podpowiedzi w postaci użytkownika z małych liter i mogę się zalogować bez problemu na konto.

Wesołych Świąt :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Firefox autouzupełnianie formularzy
Strona 1 z 1