Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak odinstalować Windows Messenger?

Oktanek 11 Lip 2004 13:01
  • #1 11 Lip 2004 13:01
    Oktanek
    Poziom 17  

Ma ktos pojecie jak odinstalowac Windows Messenger? Wogóle tego nie uzywam tylko mnie to denerwuje!

• #2 11 Lip 2004 14:27
    Maniak.M
    Poziom 16  

Sprawa jest bardzo prosta 8)

Zrób tak:

Start -> Uruchom
    RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Ale najpierw musisz go wyłączyć. (tak żeby go na pasku niebyło)

A tak wzasadzie to poco usuwać
    Przecież jak nie teraz to kiedyś może ci się przydać

Może lepiej ustawić żeby przy starcie systemu się nie uruchamiał

• #3 11 Lip 2004 14:37
    .:Darkman:.
    Poziom 13  

ja tak zrobilem, ale jak otwieram OE to znowu mi sie laduje glupia ikonka do traya :? moze ktos wie co z tym zrobic?

• #4 11 Lip 2004 14:52
    WiesiekU
    Poziom 21  

Albo tak:
    prawym na ikonce>otwórz>narzędzia>opcje>preferencje>ogólne-tutaj wywal trzy pierwsze ptaszki.

• #5 11 Lip 2004 18:39
    gabik001
    Poziom 36  

A jak uzywasz OE to Cie szl..k trafi jak wyinstalujesz WMessenger . Tak spowalnia prace OE dezinstalacja. Ja tak zrobilem i bylem krok od obledu. Dzialanie OE jest wpolzalezne od WMessengera. Pozdrawiam :)

• #6 11 Lip 2004 21:28
    djbolo
    Poziom 31  

mozna jeszcze tak:
    wchodzisz do tego pliku: c:\WINDOWS\INF\SYSOC.INF
    kasujesz wszystkie przypadki slowa HIDE i hide, a nastepnie przechodzisz do znanego Dodaj/Usun... i tam w skladnikach windowsa mozesz usunac Windows Messengera

• #7 11 Lip 2004 21:29
    djbolo
    Poziom 31  

gabik001 napisał:
    A jak uzywasz OE to Cie szl..k trafi jak wyinstalujesz WMessenger . Tak spowalnia prace OE dezinstalacja. Ja tak zrobilem i bylem krok od obledu. Dzialanie OE jest wpolzalezne od WMessengera. Pozdrawiam :)

a tak na marginesie, to u mnie nic to nie spowolnilo pracy OE

• #8 12 Lip 2004 00:11
    damian20
    Poziom 15  

sprobuj pobawic sie tym programem xpantyspy tam masz duzo opcji poprawiajacych dzialanie winxp takze wspomniany messenger

• #9 12 Lip 2004 00:45
    Pieron
    Poziom 31  

na http://www.pcwelt.de lub http://www.pcwelt.com przed ok 2 miesiace temu byl script PcwKillMessenger jeden klik i problem z glowy.czy jeszcze jest nie wiem zobacz.
    Windows Messenger zostaje calkowicie wypleniony.nie ma ani sladu po nim.

Sa tez jeszcze inne scripty, moze cos sie jeszcze przyda.np pcwKillNetmeeting, pcwKillOutlookExpress, pcwNotour2000

ciao

• #10 12 Lip 2004 01:34
    Robert B
    Poziom 43  

W Win2000 i wyżej najzwyczajniej w świecie wyłącz:
    Mój komputer > prawym: Zarządzaj > Aplikacje i usługi > Usługi
    i tak jak na obrazku :)

• #11 12 Lip 2004 17:25
    siudy
    Poziom 14  

Aby usunąć Windows Messenger z systemu należy z lini poleceń wykonać następujące polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove

Efektem ubocznym dla użytkowników programu Outlook Express jest długie uruchamianie się tego programu po usunięciu Windows Messenger w przypadku gdy w OE widoczny jest panel kontaktów. Efekt ten można zlikwidować poprzez wprowadzenia następującego wpisu do rejestru systemu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Outlook Express
    Typ: DWORD
    Nazwa: Hide Messenger
    Wartość: 2

• #12 12 Lip 2004 18:28
    Poziom 13  

Wielkie dzieki siudy jak wlaczam OE to juz sie ta ikonka nie pojawia, THX :):)

• #13 12 Lip 2004 18:34
    Robert B
    Poziom 43  

W ten sposób usługa Messenger jest tylko ukryta ale cały czas aktywna. Nawiasem mówiąc tyle to można zrobić w opcjach OE zamiast w rejestrze.

• #14 12 Lip 2004 18:38
    ozzman
    Poziom 26  

zainstaluj sobie program XPAntiSpy on moze odinstalowac calkowicie windows messengera, ma tez duzo wiecej przydatnych funkcji

• #15 12 Lip 2004 18:40
    Poziom 13  

Wybacz Robert B ale ja juz dawno to odznaczylem, by sie nielogowalo!!, ale i tak ikona sie pokazywala i o to mi chodzilo by jej tam niebylo. To nie ja chcialem calkowice usuwac WMessenger :P ja sie tylko tu podpialem ;) Jak ktos w tym temacie napisal "moze sie jeszcze przyda" hehe

• #16 15 Lip 2004 14:48
    punisher999
    Poziom 16  

Ja osobiście wyłączam go a potem wywalam z katalogu program files. co prawda to nie tak powinno wyglądać ale jest najskuteczniejsze. I co ciekawe przy uruchamianiu kompa żadne błędy nie wyskakują że nie może otworzyć itp.

• #17 18 Lip 2004 23:08
    damian20
    Poziom 15  

w OE masz w opcjach pytanie odzancz otwieranie Mesengera wraz z OE tak samo zrob otowrz okno Meseengera i w opcjach odznacz ladowanie na starcie nie powinno byc problemow u mnie pomoglo :)

• #18 19 Lip 2004 10:39
    djbolo
    Poziom 31  

mimo wszystko najwygodniej jest go usunac przez opisana gdzies tam wyzej edycje pliku sysoc.inf, nie zasmieca systemu (zadne xpantyspy nie potrzebne), jest pewne, sprawdzone i pozwala takze usunac takie manatki, jak np. Saper, Pasjans... no chyba ze ktos ma sentyment... :)

• #20 19 Lip 2004 11:27
    djbolo
    Poziom 31  

wiedzialem ze ktos to za chwile wklei... ja tam jestem zwolennikiem TweakUI oraz edycji pliku sysoc.inf. To o wiele mniej zasmieca system, tym bardziej ze TweakUI jest produkcji Microsoftu :)

• #22 19 Lip 2004 23:24
    Mieczysław Przybyła
    Poziom 12  

Ja tam korzystam z tego progsika tylko z OE go wywaliłem bo faktycznie na nerwy czasami działał bo spowalniał u mnie OE, ale to wyłączeniu tej opcji odrazu się zrobiło lepiej
    Pozdrawiam

• #24 27 Lis 2005 12:48
    oskaritos
    Poziom 10  

witam, a ja mam problem taki ze wywaliłem kiedys xp-antyspy tego messengera, i teraz mi jest potrzebny, jest jakias sposób na odzyskanie go? w dodadj usun skł windowsa jest ikonka ale nic nie daje odznaczenie i zaznaczenie jej.

• #25 27 Lis 2005 13:15
    Usunięty
  • #26 27 Lis 2005 13:33
    oskaritos
    Poziom 10  

no to nie jest takie proste, kliknij w pobierz teraz i co zobaczysz, strone zeby se pobrac sp2, a to ja juz mam. zapewne istnieje jakas komenda exportujaca pliki messengera z archiwum sp2 do systemu.

ale znalazłem coś takiego zobacze czy mi pomoze http://www.microsoft.com/downloads/details.as...73-5f8c-4b9a-940f-9157a3b3d774&displaylang=pl

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty