X

Podgrzewanie lusterka opel astra f

arek86_21 03 Jan 2010 21:55
  • #1 03 Jan 2010 21:55
    arek86_21
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam

Posiadam opla astre f wersję Cd mam podgrzewane lusterka i jak ją kupiłem to miała stłuczone lusterko lewe.gościu który wymieniał lusterko i kleił plastik wstawił lusterko tylko elektryczne ale nie podgrzewane.pytanie??Można zrobić żeby lusterko było podgrzewane??Co zastosować??dodam ze mam osobny włącznik do podgrzewanie lusterek. Nie jest tak jak w większości opli ze podgrzewanie jest jak się włączy podgrzewanie tylniej szyby.To jest chyba czasówka.
  • #2 03 Jan 2010 22:41
    tomasz0703
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Widziałem kiedyś na allegro takie maty do przyklejania ale ja bym kupił sam wkład lusterka z podgrzewaniem oryginał(zamienik albo na szrocie)
  • #3 03 Jan 2010 22:46
    arek86_21
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    no właśnie nie wiem czy sie opłaci kupować nowe lusterko?widziałem dziś tez te maty koszt 8 zl akurat był to może kupie i podłącze pod te kabelki co juz są.Myślałem ze w jakiś inny sposób można to zrobić
  • #4 13 Jan 2010 16:00
    kamesen
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witaj. Oczywiście że można samemu założyć -ale czy jest sens to już nie wiem...
    http://forum.astratuningteam.pl/viewtopic.php?t=19478
    tu manual na przykładzie Astry.
    Pozdrawiam
  • #5 14 Jan 2010 12:40
    arek86_21
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    dzięki kolego za linka:) czy jest sens otóż ogólnie mam podgrzewane lusterka wszystkie przewody włącznik mam tylko jak kupiłem samochód to lewe lusterko było potłuczone i plastik połamany i dałem do naprawy a ten gościu co robił to dal tylko elektryczne bo podgrzewane było za drogie i chciałem dołożyć ta mate żeby 2 grzały.O to chodzi
  Search 4 million + Products
Browse Products