Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Podgrzewanie lusterka opel astra f

arek86_21 03 Sty 2010 21:55
  • #1 03 Sty 2010 21:55
    arek86_21
    Poziom 9  

Witam

Posiadam opla astre f wersję Cd mam podgrzewane lusterka i jak ją kupiłem to miała stłuczone lusterko lewe.gościu który wymieniał lusterko i kleił plastik wstawił lusterko tylko elektryczne ale nie podgrzewane.pytanie??Można zrobić żeby lusterko było podgrzewane??Co zastosować??dodam ze mam osobny włącznik do podgrzewanie lusterek. Nie jest tak jak w większości opli ze podgrzewanie jest jak się włączy podgrzewanie tylniej szyby.To jest chyba czasówka.

• #2 03 Sty 2010 22:41
    tomasz0703
    Poziom 24  

Widziałem kiedyś na allegro takie maty do przyklejania ale ja bym kupił sam wkład lusterka z podgrzewaniem oryginał(zamienik albo na szrocie)

• #3 03 Sty 2010 22:46
    arek86_21
    Poziom 9  

no właśnie nie wiem czy sie opłaci kupować nowe lusterko?widziałem dziś tez te maty koszt 8 zl akurat był to może kupie i podłącze pod te kabelki co juz są.Myślałem ze w jakiś inny sposób można to zrobić

• #5 14 Sty 2010 12:40
    arek86_21
    Poziom 9  

dzięki kolego za linka:) czy jest sens otóż ogólnie mam podgrzewane lusterka wszystkie przewody włącznik mam tylko jak kupiłem samochód to lewe lusterko było potłuczone i plastik połamany i dałem do naprawy a ten gościu co robił to dal tylko elektryczne bo podgrzewane było za drogie i chciałem dołożyć ta mate żeby 2 grzały.O to chodzi

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty