Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Co można zrobić żeby odzyskać kod PUK?

nietoperek4 08 Sty 2010 23:05
  • #1 08 Sty 2010 23:05
    nietoperek4
    Użytkownik obserwowany

Niedawno miałem przykrą sytuację. Otóż, 3 razy przez pomyłkę źle wpisałem kod pin i teraz muszę wpisać kod PUK.

Jestem teraz z dala od domu i nie mam przy sobie karty z kodem PUK do mojej karty.
    Nie chciałbym zmieniać już numeru bo mam go już przeszło 3 lata.

Czy ktoś wie może jak odzyskać kod PUK? Słyszałem ,że jest do tego jakiś program ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

• Pomocny post
    #2 08 Sty 2010 23:08
    xanio
    Poziom 27  

Można zadzwonić do operatora. Nawet w przypadku prepaidów są w stanie podać.

• #3 08 Sty 2010 23:12
    gacu007
    Poziom 15  

Tak,tylko musi byc zarejestrowana.

• Pomocny post
    #4 08 Sty 2010 23:28
    xanio
    Poziom 27  

Tak i nie. Ostatnio uzyskałem bodaj dane do Heyah podając numer karty, kwotę ostatniego doładowania i orientacyjny stan konta: widać kwestia dobrych chęci pracownika operatora.

• #5 08 Sty 2010 23:33
    nietoperek4
    Użytkownik obserwowany

Aha, dziękuję :) Tylko będę musiał kupić nową kartę ,żeby zadzwonić do operatora i odblokować tą starą. :)
    Numer mam w plusie. Zobaczę co się da z tym zrobić.
    Dziękuję za pomoc :)

A może ktoś zna jakieś komputerowe metody?

• #6 09 Sty 2010 03:04
    pstanik
    Poziom 2  

Jeżeli kolega jest zarejestrowany w programie 5+, to wystarczy podejść do najbliższego punktu sprzedaży plusa. Mnie zapytali o nr tel. kod 5+ i wydrukowali kartkę z danymi, włącznie z kodem PUK. A poszukiwałem PIN2.

Powodzenia, bo jednak chyba zbyt dużo zależy od dobrej woli tych z drugiej strony kontuaru.

• #7 09 Sty 2010 09:09
    nutergsm
    Poziom 36  

Komputerowo nić nie zrobisz, tylko kontakt z operatorem.

• #8 11 Sty 2010 16:38
    nietoperek4
    Użytkownik obserwowany

OK, jeżeli ktoś miałby podobny problem to powiem ,że wystarczy pójść do najbliższego salonu operatora z dowodem tożsamości i wydrukują nam nasz kod PUK i PIN. Nie trzeba być zarejestrowany w żadnym programie.

Pozdrawiam

• #9 11 Sty 2010 17:25
    tux_linux
    Poziom 13  

no akurat około tyg. temu tez zablokowałem sobie karte a raczej nieabonowany prepaid Plusa ,noł problemo idz z dowodem do punktu Plusa i popros o rejestracje numeru i zadzwoń ze stacjonarnego na 0 601102601 ze stacjonarnego lub(num darmowy) 2601 z Plusa ,wstepna weryfikacja i normalnie grzeczna pani poda ci PUK ,num seryjny karty nie jest potrzebny ,POZDRO

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty