Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 10 Sty 2010 18:50
    petarda0
    Poziom 18  

Witam,
    mam taką propozycję aby podzielić się swoimi doświadczeniami w kwestii jakości płynu do spryskiwaczy.

Mój typ nr 1
    płyn kupiony w Tesco, drogi nie był coś ok 15 zł ale to i tak za dużo
    płyn jest beznadziejny, miał być do -22 a przy przy -6'C robi się gęsty i spryskiwacze mają problem, na zimnej szybie rozmazuje się i zamarza.
    Nie polecam.

Zimowe płyny do spryskiwaczy jaki kupić a jaki omijać

• #2 10 Sty 2010 18:56
    misiaty1985
    Poziom 16  

Ja kupuje w znajomym sklepie motoryzacyjnym. Sprzedawca ma (nie wiadomo skąd) płyn i rozlewa do butelek plastikowych. Płyn jest żółty i bardzo ładnie pachnie cytryną (według mnie nawet ładniej niż te tanie odświeżacze do powietrza). Przez ostatnie przymrozki nie odczułem aby coś zgęstniał.
    PS. Butelkę 1.5 l sprzedaje po 3PLN

• #3 10 Sty 2010 19:05
    piter1980
    Poziom 10  

A ja kupiłem ostatnio k2, ale coś mi denaturatem zalatywał, wcześniej miałem taki

Zimowe płyny do spryskiwaczy jaki kupić a jaki omijać i nie zamarzał

• #4 18 Sty 2010 08:04
    ptasior1988
    Poziom 12  

Ja kupuje najtańszy produkcji tesco i nie jest źle.Do -15 dawał rade.

• #5 18 Sty 2010 13:38
    eltron
    Poziom 25  

Ja kupiłem ostatnio jak jechałem do Poznania na shell'u. O żeby ich ************** za taki płyn. Błoto się z niego robiło na szybie. Potem kupiłem na orlenie i było ok. Za 4 litry 30 zł.

• #6 18 Sty 2010 13:51
    miszarus
    Poziom 15  

Ja też prawie kupiłem ten Shelowski płyn. Ale gdy zobaczyłem cenę 30zł, powiedziałem że dziękuję, oburzony sprzedawca powiedział, że to nie jest byle jaki płyn, tylko SHELL-a :)
    Nie kupiłem tego badziewia, tylko pojechałem do TESCO i kupiłem dużo i tanio....płyn może nie jest rewelacją, ale jest tani, i jest go dużo :D

• #7 18 Sty 2010 15:24
    misiaty1985
    Poziom 16  

Dzisiaj brakło mi płynu i było blisko Tesco więc zaryzykowałem i kupiłem 1 litr i przy dzisiejszej temperaturze było ok ale już nie ten zapach :(

• #8 19 Sty 2010 22:52
    mr.papryk
    Użytkownik obserwowany

Ten z orlenu jest bardzo drogi ale za to chyba jeden z najlepszych bo nie zamarza .

• #9 20 Sty 2010 00:39
    kamilsb
    Poziom 8  

Uwazam ze plyn do spryskiwaczy
    "Pan Samochodzik " Cena przystepna
    i sam płyn niczego sobie .
    Miły zapach i nie mam zastrzezen co
    do jakosci cena waha sie w przedziale 12-15 zl

Pan Samochodzik
    Producent: Achtel sp z o. o.
    Dekl. temp. krzep.: -22°C
    Zmierzona temp. krzepnięcia: -20,6°C według http://www.auto-swiat.pl

Zimowe płyny do spryskiwaczy jaki kupić a jaki omijać

• #10 20 Sty 2010 11:32
    szakkkalll
    Poziom 15  

Jak idą duże mrozy i jadę w trasę to zawsze do każdego płynu dolewam ćwiartkę "dykty", jeszcze się nie zdarzyło żeby przymarzł. Jedyny minus - trochę śmierdzi. A kupuję zwykle najtańszy w nomi.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty