Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Sty 2010 12:30
    pawel2506
    Poziom 7  

Witam!Nie dawno zakupiłem seata Cordobe z roku 98 sedan,i dopiero po kupnie sprawdziłem wycieraczki i okazało się że działa tylko jeden ostatni bieg na dwóch pierwszych wycieraczki nie reagują czy ma ktoś jakiś pomysł co to może być i czy jest możliwość naprawienia tego samemu?A i dodam że kiedy wyłączam najszybszy bieg to wycieraczki stają w miejscu w którym aktualnie są np na środku nie wracają na swoje miejsce.Prosze o pomoc.

• Pomocny post
    #2 12 Sty 2010 14:35
    tomrom1985
    Poziom 27  

Musisz sprawdzić czy pojawia się napięcie na silniczku wycieraczek po włączeniu ich na pierwsze pozycję. Możliwe, że uszkodzony jest włącznik. Zacznij od sprawdzenia tego

• #3 12 Sty 2010 21:08
    pawel2506
    Poziom 7  

ok postaram się to sprawdzić tylko nie wiem czy będe wiedział jak narazie dzięki

• #4 12 Sty 2010 21:14
    viper555
    spec od auto-elektro

Pewnie nie masz przekaźnika czasowego.P

• #5 12 Sty 2010 22:00
    milejow
    Poziom 42  

viper555 napisał:
    Pewnie nie masz przekaźnika czasowego.P

Nie ma pewnie w ogóle sterownika wycieraczek(pudełko wielkości 2 przekaźników), zamiast niego zrobiony mostek i tak działa

• #7 13 Sty 2010 22:45
    pawel2506
    Poziom 7  

Panowie dzięki za pomoc ale chyba zrezygnuje z naprawy tego samemu i jak będe miał większy przypływ gotówki to oddam go do jakiegoś elektromechaniaka.Pozdrawiam

• #8 14 Paź 2014 14:12
    tomek4148
    Poziom 7  

Witam

Chcialbym nieco odświeżyć ten temat. Mam identyczna sytuacje działa jedynie najwyższy bieg wycieraczek na pozostałych pozycjach wycieraczki ruszą 5 cm i sie zatrzymują. Zauważyłem, że w momencie kiedy zredukuje bieg i obroty wzrosna wycieraczki ruszaja.
    Co moze byc przyczyna i jak taki problem usunac? Bardzo prosze o pomoc ponieważ jest to dosyć uciążliwe w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Witam

Chcialbym nieco odświeżyć ten temat. Mam identyczna sytuacje działa jedynie najwyższy bieg wycieraczek na pozostałych pozycjach wycieraczki ruszą 5 cm i sie zatrzymują. Zauważyłem, że w momencie kiedy zredukuje bieg i obroty wzrosna wycieraczki ruszaja.
    Co moze byc przyczyna i jak taki problem usunac? Bardzo prosze o pomoc ponieważ jest to dosyć uciążliwe w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty