Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #31 23 Sty 2010 15:13
    bogdanzieba
    Poziom 29  

A co myślicie o amplitunerze ONKYO SR-577 i o kolumnach 5.0 quadrall quintas 5000 Set jak to się sprawuję, czy lepiej ampel Yamaha?

• #32 23 Sty 2010 16:38
    V_tex
    Poziom 8  

Słuchajcie posiedziałem, poszukałem i znalazłem jeszcze takie coś:
    YAMAHA CA-710
    Onkyo A-10
    Sansui AU-519

Czy któryś z nich jest waszym zdaniem godny polecienia?

• #33 28 Sty 2010 22:06
    Jarek Pi.
    Poziom 9  

Najlepszym zakupem będzie Onkyo A-10.

• #34 18 Lut 2010 20:13
    Gregores_11
    Poziom 12  

V_tex, no i na co w końcu się zdecydowałeś? :) Pochwal się!

• #35 18 Maj 2010 00:18
    V_tex
    Poziom 8  

Witam ponownie!!!
    Piszę dopiero teraz, bo długo szukałem sprzętu....ehhh wiele by tu opowiadać ile przez to miałem niesamowitych przygód, ale nie o tym mowa. Ważne, że po długim boju w końcu sprzęt się znalazł i wybrałem moim zdaniem coś odpowiedniego dla mnie. Mianowicie padło na Kenwooda KA-9150 co wy sądzicie o tym wyborze? i co dalej?

• #36 18 Maj 2010 00:52
    PZ IX
    Poziom 32  

No wygląda na solidny "piec" - dosłownie. :) Lepiej nawet niż przytaczane Yamahy. Konkretne radiatory (choć Yamaszki też mają spore), konstrukcja dual mono. Smaku dodaje informacja, że to jeden z najwyższych domowych wzmacniaczy Kenwood tamtych lat! Brzmieniowo podobno jest także znakomity, skoro tak utytułowany.
    A co dalej ma być? Podłącz i słuchaj.

• #37 18 Maj 2010 13:45
    globus1987
    Poziom 29  

To czwarty model od góry z serii (KA) kenwood. Wyższe były tylko:
    KA-D 1100 EX
    KA-9800
    KA-9300
    Wygląda na bardzo dobry sprzęt.
    Zaznaczam, że jest już leciwy bo wzmacniacz ma około 30 lat przydał by mu się konkretny przegląd żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Zalecam sprawdzenie pojemności elektrolitów czy nie wyschły, prądy spoczynkowe itd.
    Zaznaczam tylko, że miałem w rękach najwyższy model z tej serii i poza świetnym wyglądem/konstrukcją, bdb podzespołami niczym więcej mnie nie urzekł. Ale to inny model więc może kompletnie inaczej grać mam nadzieje,m że kolega opisze jak mu się podoba brzmienie.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty