Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 13 Sty 2010 20:59
    jossta
    Poziom 9  

Witam serdecznie poszukuję kodów błędu do zmywarki. Usterka wygląda następująco
    - Stale pulsuje wskaźnik "Start/Kasuj"
    - Wskaźnik zakończenia programu pulsuje trzykrotnie
    Zmywarka nie pobiera wody
    Będę wdzięczny za kody lub poradę. Co to może być za usterka ?

• Pomocny post
    #2 13 Sty 2010 23:09
    nastor
    Poziom 14  

Witam
    Z tego co wiem to prawdopodobnie masz gdzieś wyciek w zmywarce ponieważ z tego co pamiętam ten błąd to oznaczał
    Zadziałał system Anti-flooding , załączyły się styki przy pompie wylewającej.
    Powody mogą być różne :
    -wyciek z komory, drobna nieszczelność na wężach, uszkodzony mikroswitch, sensor poziomu został zablokowany mechanicznie.
    Sprawdź to i daj znać :)

• Pomocny post
    #3 14 Sty 2010 21:18
    kumilek
    Poziom 13  

moge ci przeslac cala dokumentacje tylko ze po angielsku, podaj mi tylko adres e-mail

• #4 15 Sty 2010 09:37
    jossta
    Poziom 9  

Witam Panowie,
    Kumilek może być po angielsku
    jossta(malpa)wp.pl

• #6 20 Sty 2010 19:00
    jossta
    Poziom 9  

Naprawiłem :)
    Zadziałał system Anti-flooding. Nie mogłem jednak zlokalizować wycieku. Obejżałem wszystko dookoła i niemogłem zlokalizować wycieku. Wymontowałem pompę wodną- była ok. Pompa wypompowująca zewnętrznie wyglądała ok ale dla świetego spokoju również postanowiłem ją wykręcić. I to był strzał w dziesiątkę :). "Króciec" pompy jest wykonany z miękiego materiału. Wąż pomiędzy zbiornikiem a pompą był zaciśniety w taki sposób na króćcu że go załamał co spowodowało wyciek. Podgrzałem króciec i wstawiłem rórkę usztywniającą z "szprycy do tortów"
    :) Dziękuję Panowie za pomoc

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty