X
  • #1 24 Jan 2010 11:17
    gremlix
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich.....

Pilnie poszukuje programu który umożliwi mi diagnostykę komputerową samochodu Renault Megane 1,6 8v rok 96...liczę na waszą pomoc....
  • #2 24 Jan 2010 12:19
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Jakbyś rzeczywiście pilnie szukał to wiedziałbyś, że nie ma żadnego fejsu do kompletnego i wiarygodnego ,,czesania,, tego auta
  • #3 24 Jan 2010 12:43
    radass
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    witam
    jesli cos chcesz poprobowac sam bez kosztow tj program darmowy SCANTOOL
    tylko ktos pisal ze mial problem z instal na fuitsu siemens ale mozesz probowac programik jest za free POWODZENIA
    jeszcze mi sie podsuwa programik S-TECH Diag bardziej dokladny z tych tanszych
    powodzenia''''
  • #4 24 Jan 2010 13:02
    gremlix
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Byłem na diagnostyce samochodowej zapłaciłem 50zł i samochodzik zdiagnozowany a usterki usunięte chce mieć taki program który umożliwi mi robienie tego samemu bez żadnych kosztów.... i na pewno wiele z was tez by chciało taki programik

Dodano po 5 [minuty]:

dzięki kolego spróbuje z tymi programami co mi napisałeś...napisze czy poskutkowało....
  • #5 24 Jan 2010 13:43
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Powodzenia, przyda się:D
  • #6 25 Jan 2010 11:19
    gremlix
    Level 7  
    znalazłem stronkę gdzie można pobrać programy diagnostyczne do wielu aut.Będę zasysał morze któryś pasuje do mojej megi...
    To view the material on this forum you must be logged in.
  • #7 25 Jan 2010 11:43
    autoas
    Level 41  
    Helpful post? (0)
    Doszukałeś się fajnej strony, polecam ten "multiscanner" używam go od 2004r w zakładzie, jest rewelacyjny i nie potrzeba żadnego "hardwaru"
  • #8 25 Jan 2010 15:19
    janusz2008
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    On działa tylko w kwietniu.
  • #9 25 Jan 2010 15:59
    Meteor80
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Poczytaj o programie DDT2000.
    To jest chyba typowo do renault.
    reszta to tylko błędy silnika.
  • #10 26 Jan 2010 11:03
    gremlix
    Level 7  
    Tak DDT2000....to będzie to ma ktoś morze pełną wersje tego programu oraz instrukcje obsługi ja znalazłem tą pisze że full ale nie potrafię z niej korzystać.Wszystko sie zainstaluje pewnie trzeba coś podmienić no nie wiem sam....pomuszcie To view the material on this forum you must be logged in.
  • #11 26 Jan 2010 11:41
    autoas
    Level 41  
    Helpful post? (0)
    Nic tym nie zrobisz......
  • #12 05 Apr 2010 22:21
    snozer
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    jak chcesz zresetować kompa to odłącz akumulator albo
    Przytrzymaj przycisk od przełączania ustawień kompa i włącz zapłon. Licznik wejdzie Ci w tryb diagnostyczny.W niektórych modelach można sprawdzić tam ile mniej więcej jest benzyny w baku. Po naciśnięciu przycisku od resetu kilometrów licznika powinien cały komp się zresetować. W nowszych renówkach trzeba wyciągnąć bezpiecznik od kompa lub odłączyć akumulator by wyjść z trybu diagnostycznego
  • #13 06 Apr 2010 17:45
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    snozer wrote:
    jak chcesz zresetować kompa to odłącz akumulator albo
    Przytrzymaj przycisk od przełączania ustawień kompa i włącz zapłon. Licznik wejdzie Ci w tryb diagnostyczny.W niektórych modelach można sprawdzić tam ile mniej więcej jest benzyny w baku. Po naciśnięciu przycisku od resetu kilometrów licznika powinien cały komp się zresetować. W nowszych renówkach trzeba wyciągnąć bezpiecznik od kompa lub odłączyć akumulator by wyjść z trybu diagnostycznego

Weź kolego zajmij się oświetleniem i przestań pier.........ć. Co ma funkcja samotestu zegarów do resetu ECU, co???
  • #14 06 Apr 2010 20:08
    39006
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Regulamin, punkt 8.1.
  Search 4 million + Products
Browse Products