Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 24 Sty 2010 11:17
    gremlix
    Poziom 8  

Witam wszystkich.....

Pilnie poszukuje programu który umożliwi mi diagnostykę komputerową samochodu Renault Megane 1,6 8v rok 96...liczę na waszą pomoc....

• #2 24 Sty 2010 12:19
    milejow
    Poziom 42  

Jakbyś rzeczywiście pilnie szukał to wiedziałbyś, że nie ma żadnego fejsu do kompletnego i wiarygodnego ,,czesania,, tego auta

• #3 24 Sty 2010 12:43
    radass
    Poziom 9  

witam
    jesli cos chcesz poprobowac sam bez kosztow tj program darmowy SCANTOOL
    tylko ktos pisal ze mial problem z instal na fuitsu siemens ale mozesz probowac programik jest za free POWODZENIA
    jeszcze mi sie podsuwa programik S-TECH Diag bardziej dokladny z tych tanszych
    powodzenia''''

• #4 24 Sty 2010 13:02
    gremlix
    Poziom 8  

Byłem na diagnostyce samochodowej zapłaciłem 50zł i samochodzik zdiagnozowany a usterki usunięte chce mieć taki program który umożliwi mi robienie tego samemu bez żadnych kosztów.... i na pewno wiele z was tez by chciało taki programik

Dodano po 5 [minuty]:

dzięki kolego spróbuje z tymi programami co mi napisałeś...napisze czy poskutkowało....

• #6 25 Sty 2010 11:19
    gremlix
    Poziom 8  

znalazłem stronkę gdzie można pobrać programy diagnostyczne do wielu aut.Będę zasysał morze któryś pasuje do mojej megi...
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #7 25 Sty 2010 11:43
    autoas
    Poziom 41  

Doszukałeś się fajnej strony, polecam ten "multiscanner" używam go od 2004r w zakładzie, jest rewelacyjny i nie potrzeba żadnego "hardwaru"

• #8 25 Sty 2010 15:19
    janusz2008
    Poziom 33  

On działa tylko w kwietniu.

• #9 25 Sty 2010 15:59
    Meteor80
    Poziom 15  

Poczytaj o programie DDT2000.
    To jest chyba typowo do renault.
    reszta to tylko błędy silnika.

• #10 26 Sty 2010 11:03
    gremlix
    Poziom 8  

Tak DDT2000....to będzie to ma ktoś morze pełną wersje tego programu oraz instrukcje obsługi ja znalazłem tą pisze że full ale nie potrafię z niej korzystać.Wszystko sie zainstaluje pewnie trzeba coś podmienić no nie wiem sam....pomuszcie Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #12 05 Kwi 2010 22:21
    snozer
    Poziom 17  

jak chcesz zresetować kompa to odłącz akumulator albo
    Przytrzymaj przycisk od przełączania ustawień kompa i włącz zapłon. Licznik wejdzie Ci w tryb diagnostyczny.W niektórych modelach można sprawdzić tam ile mniej więcej jest benzyny w baku. Po naciśnięciu przycisku od resetu kilometrów licznika powinien cały komp się zresetować. W nowszych renówkach trzeba wyciągnąć bezpiecznik od kompa lub odłączyć akumulator by wyjść z trybu diagnostycznego

• #13 06 Kwi 2010 17:45
    milejow
    Poziom 42  

snozer napisał:
    jak chcesz zresetować kompa to odłącz akumulator albo
    Przytrzymaj przycisk od przełączania ustawień kompa i włącz zapłon. Licznik wejdzie Ci w tryb diagnostyczny.W niektórych modelach można sprawdzić tam ile mniej więcej jest benzyny w baku. Po naciśnięciu przycisku od resetu kilometrów licznika powinien cały komp się zresetować. W nowszych renówkach trzeba wyciągnąć bezpiecznik od kompa lub odłączyć akumulator by wyjść z trybu diagnostycznego

Weź kolego zajmij się oświetleniem i przestań pier.........ć. Co ma funkcja samotestu zegarów do resetu ECU, co???

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty