X

problem z centralnym zamkiem w passat b5

pawkaw86 25 Jan 2010 19:35
  • #1 25 Jan 2010 19:35
    pawkaw86
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    mam problem z centralnym zamkiem passat b5 97r. otwieranie działa bez zarzutów ale gorzej z zamykaniem.nie chcą się zamknąć tylko drzwi od strony kierowcy ani z pilota ani z panelu wewnętrznego do ryglowania zamków(zero reakcji). jeśli zamki wszystkie są otwarte i przekręcę sam zapłon bez uruchamiania silnika wtedy słychać jak zamek w tych drzwiach od kierowcy chce go ponownie otworzyć i dlaczego?? przecież jest otwarty;/ dodam tylko ze raz na 10 zatrybi i zamknie wszystkie drzwi. także wszystkie drzwi zamykają się z pilota tylko te jedne muszę zamykać kluczykiem.trochę to uciążliwe hehe... może miał ktoś podobny problem.proszę o pomoc i pozdro.
  • #2 25 Jan 2010 19:44
    cyberdar
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Witam

Czy zamek ma siłowniki pneumatyczne czy elektryczne ?
  • #3 25 Jan 2010 20:09
    pawkaw86
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    siloniki ma raczej elektryczne,slychac chocby po dzwieku ich pracy.
  • #4 25 Jan 2010 20:11
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Wymontować zamek, przelutować płytke ze switch,ami w siłowniku zamka
  • #5 25 Jan 2010 20:52
    pawkaw86
    Level 9  
    ale masz na mysli wymontowanie silownika? a co powiesz na czujnik komfortu?? z tego co tak przegladalem na forach to ten czujnik jest glowna usterka prawie zawsze,tylko ze nie moge go znalezc.wiecie gdzie on dokladnie jest?? ewentualnie napisz mi jak zrobic to z plytka ze switch,ami
  • #6 25 Jan 2010 21:26
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    Ty mi napisz lepiej, co to takiego ten czujnik komfortu, jakieś nowe wspaniałości wypłynęły na forum be piątki? Jeśli chodzi o procedurę naprawy opisanej przeze mnie to na naszym forum jest wszystko. Jeszcze jedno, jeśli po otwarciu trefnych drzwi lampka wnętrza zapala się to interesuje cię tylko problem z mojego opisu(płytka w siłowniku)
  • #7 25 Jan 2010 21:31
    fuelinyourblood
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    zajrzyj pod dywan i poogladaj sobie modół komfortu bo pewnie zalany woda i dodatkowo przejzyj instalacje.
  • #8 25 Jan 2010 22:02
    pawkaw86
    Level 9  
    wlasnie o to chodzi ze lampka czasem sie zapala a czasem nie wiec moze to i to?
  Search 4 million + Products
Browse Products