Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Sty 2010 22:48
    truski8
    Poziom 7  

Witam, wczoraj kupiłem drukarkę Lexmark x4650 z WiFi, i chciałbym ją podłączyć bezpośrednio z moim laptopem. Czy może mi ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić bo za chiny nie wiem :/. Laptop jest połączony przez WiFi do routera. I jak chce skonfigurować drukarkę to znajduję mi tą sieć tylko albo robię coś nie tak.

Bardzo proszę o pomoc bo za chiny nie wiem jak to draństwo ustawić żeby drukowało przez WiFi.

Pozdrawiam
    Lukasz

Popraw temat. Regulamin pkt. 11.1, 11.2.
    witux

• #2 27 Sty 2010 23:15
    dj_pielgrzym
    Poziom 24  

drukarke wifi musisz spiac z roterem bezprzewodowym, wsio....

• #3 27 Sty 2010 23:18
    adamz74
    Poziom 30  

W

instrukcji

jest to opisane krok po kroku.

Ogólnie. Konfigurujesz Wi-Fi na drukarce praktycznie identycznie jak to robiłeś na laptopie, tzn. podajesz SID i klucz. Dobrze jest ustawić statyczny adres IP. Sprawdzasz czy się połączyła z siecią i czy jest "widoczna" przez komputer (ping). Następnie instalujesz sterowniki (uruchamiasz setup.exe ;) ), w trakcie instalacji jest pytanie o sposób podłączenia - mówisz, że sieciowa i podajesz adres drukarki (z reguły często oprogramowanie potrafi znaleźć drukarkę w lokalnym LAN-ie).

Pozdr!

PS. Źle się wyraziłeś... połączenie bezpośrednie zapewnia tylko tryb pracy Ad-hoc, ale to miałoby sens jeśli nie miałbyś routera z accesspointem.

• #4 17 Mar 2010 09:09
    hpek
    Poziom 12  

panowie podepnę się pod temat - posiadam laptopa z wifi - oraz drukarkę lexmark x4650 - w miejscu pracy drukarki oraz laptopa brak jakiejkolwiek sieci internetowej - jest szansa by w/w zestaw działa razem - proszę o wskazówki

Pozdr.

• #6 19 Paź 2010 16:33
    golos17
    Poziom 2  

Pozwolicie ze sie podepne pod ten temat.
    Zamierzam kupić Brothera DCP 375CW i z powodu ze ma ona WiFi. Mam jedno pytanko.
    Czy mozna podlaczyc drukarke z laptopem bezposrednio za pomoca WiFi ( nie chce podpinać drukarki do rutera) czy jest taka mozliwość.

• #7 20 Paź 2010 23:46
    sanatarium
    Poziom 22  

Skoro masz router z WiFi to wystarczy drukarka ze złączem LAN, nie potrzebna jest z WiFi. Ale nie wiem co drożej wyjdzie

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty