Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TP-Link TL-WR340G - podział Internetu na PC i dekoder N

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> TP-Link TL-WR340G - podział Internetu na PC i dekoder N
Autor
Wiadomość
marcin6660
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Zawiercie

Post#1 Post autora tematu 28 Sty 2010 21:08   

TP-Link TL-WR340G - podział Internetu na PC i dekoder N

Witam.
Mam internet z sieci osiedlowej doprowadzony do mieszkania kablem zakończonym wtykiem RJ-45 , który podłączam bezpośrednio do karty sieciowej komputera.
Mam router TP-Link TL-WR340G i chciałbym za jego pomocą podłączyć komputer i dekoder telewizji n.
Prosiłbym kolegów o dokładną instrukcję jak to wszystko skonfigurować i połączyć.
Z góry dziękuję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Sty 2010 21:08   

Powrót do góry

as-max
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Warszawa

Post#2 28 Sty 2010 21:18   

Re: Podział łącza na komputer i n przez router.

marcin6660 napisał:
Witam.
Mam internet z sieci osiedlowej doprowadzony do mieszkania kablem zakończonym wtykiem RJ-45 , który podłączam bezpośrednio do karty sieciowej komputera.
Mam router TP-Link TL-WR340G i chciałbym za jego pomocą podłączyć komputer i dekoder telewizji n.
Prosiłbym kolegów o dokładną instrukcję jak to wszystko skonfigurować i połączyć.
Z góry dziękuję.

Mało informacji. Podaj czy dostawca przydziela Ci adres dynamicznie przez DHCP, czy masz to wpisane ręcznie. Napisz też czy dostęp jest przydzielany na podstawie adresu mac karty sieciowej. Wklej również wynik wykonania polecenie w wierszu poleceń:
ipconfig /all
Wklej tylko dla tego interfejsu, do którego podpięty jest internet.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> TP-Link TL-WR340G - podział Internetu na PC i dekoder N
Strona 1 z 1