Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

opel astra 2,0dtl kłopoty ze świecami żarowymi

lukaszek6450 05 Lut 2010 21:20
  • #1 05 Lut 2010 21:20
    lukaszek6450
    Poziom 8  

Witam mam problem związany z świecami żarowymi , czasami się nie zapala lampka przy zapalaniu od świec żarowych następnie auto ciężko pali albo tak kreci ze aku pada a dzieje sie to wtedy gdy auto jeździło i zostało pozostawione na parę godzin ( 2-4) rano pali normalnie , świece żarowe były wymieniane na nowe , nie wiem co to jest pomocy :))

• #2 05 Lut 2010 23:28
    Profek1
    Warunkowo odblokowany

W Oplach świece żarowe grzeją tylko raz i to w dodatku gdy temp. zewnętrzna spadnie poniżej 5 stopni celsjusza.Problemy z odpalaniem są szeroko opisane na forum Opel24.
    Trzeba sie nieco wysilić i poczytać przyczyn może być wiele.

• #3 07 Lut 2010 09:38
    bartez844
    Poziom 19  

zobacz do filtra paliwa po nocy

• #4 07 Lut 2010 12:17
    Profek1
    Warunkowo odblokowany

Inżynierowie z Opla zrobili nam dowcip projektując te silniki.Za pewne twój silnik zapowietrza się i dlatego nie można go odpalić.Piszę o dowcipie ponieważ same się nie odpowietrzają tyko trzeba je odpowietrzyć samemu.Dla laika temat nie do przejścia.No i pasuje znaleźć przyczynę tego stanu.Przewody przelewowe np.pompę w jakiej jest kondycji,uszczelniacze wtrysków i wiele innych możliwości.A chechłanie silnika aż do wyładowania aku może skończyć się kosztowną regeneracją pompy.Bardzo nie lubią chodzić na sucho jak już pisałem jest wiele for internetowych gdzie ludzi piszą o tych sprawach wystarczy poklikać.

• #5 07 Lut 2010 12:21
    W3BST3R
    Poziom 11  

ja mam taki sam problem jak postawie vectre na równym albo pod górke niema opcji zeby potem zapaliła bez pomocy plaka... spróbuj postawic ją przodem z góry tylko zeby to byla dosc spora górka.... zobaczysz wtedy czy zapali po dluzszym postoju bo moja niema wtedy problemu a jesli zapali to moge powiedziec tyle ze bedziesz mial pompe do roboty... czekam na info czy to cos dalo

• #6 09 Lut 2010 20:26
    edward.iskra
    Użytkownik obserwowany

Czujnik temp.

Dodano po 18 [minuty]:

Oczywiście ten który idzie do ecu

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty