Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Canon MX 300 - problem z instalacją

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printer, copier Beginners -> Canon MX 300 - problem z instalacją
Author
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post from the author of the topic 06 Feb 2010 12:44   

Canon MX 300 - problem z instalacją

Po zainstalowaniu sterownika komputer sygnalizuje problem urządzenia, drukarka niepodłączona, także przy próbę sprawdzenia stanu drukarki. Sterowniki mam na płycie producenta, system XP home SP-3. Próbowałem z różnych portów USB i na dwóch kablach. Moja stara MP-150 na tych portach i kablach chodziła dobrze. Gdzie tkwi problem ?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 06 Feb 2010 12:44   

Back to top

leeart
Poziom 22
Poziom 22

Post#2 06 Feb 2010 15:01   

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Problem może tkwić również w samym urządzeniu. Proponuje podłączyć pod inny komputer. Powinien wykryć jako nowe urządzenie. Wówczas użyj płyty ze sterownikami instalując wersje automatyczną. Jak to nie pomoże to masz popsute urządzenie. W razie gdy byś miał problem z drugim komputerem (brak itp.), to spróbuj odinstalować (nie usunąć tylko odinstalować) wszystkie sterowniki Canona, przeskanuj rejestr programem do usuwania błędów w rejestrze, z restartuj komputer. Włóż płytę instalacyjną i postępuj zgodnie z zaleceniami.

W razie kłopotów mam takie urządzenie sprawne bez tuszy, mogę odsprzedać.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 06 Feb 2010 15:01   

Back to top

kszafran
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post from the author of the topic 06 Feb 2010 16:04   

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Przerobiłem lekcję. Po włączeniu zasilania drukarki włącza się "Kreator znajdowania nowego sprzętu" i pokazuje brak określonego pliku (jakiego?) a w dymku mam "wykryto drukarkę MP 300 series", natomiast w panelu sterowania w Menadżerze urządzeń info, że sprzęt niewłaściwie skonfigurowany. (Kupiłem ją na Allegro, więc jakby co to mam 10 dni na zwrot).

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printer, copier Beginners -> Canon MX 300 - problem z instalacją
Page 1 of 1
Similar topics
Dir-300 problem z instalacją (21)
Problem z instalacją canon IP 4600 (1)
Canon ip3600 problem z instalacją (3)
Problem z instalacją drukarki Canon Pixma IP 1000 (2)
Canon LBP 1120 - problem z instalacją w Windows XP (4)
Fax Canon L-300 -problem z pobieraniem kartek do skanowania (5)
Canon ip1000-kłopot z instalacją (2)
Canon Pixma 4500 kłopot z instalacją (5)
Rolki Canon Fax l-300 (4)
Service Manual Canon MX 300 (2)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.058 seconds

elektroda.pl topic RSS feed