Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Canon MX 300 - problem z instalacją

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Canon MX 300 - problem z instalacją
Autor
Wiadomość
kszafran
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Bydgoszcz

Post#1 Post autora tematu 06 Lut 2010 12:44   

Canon MX 300 - problem z instalacją

Po zainstalowaniu sterownika komputer sygnalizuje problem urządzenia, drukarka niepodłączona, także przy próbę sprawdzenia stanu drukarki. Sterowniki mam na płycie producenta, system XP home SP-3. Próbowałem z różnych portów USB i na dwóch kablach. Moja stara MP-150 na tych portach i kablach chodziła dobrze. Gdzie tkwi problem ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lut 2010 12:44   

Powrót do góry

leeart
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Warszawa

Post#2 06 Lut 2010 15:01   

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Problem może tkwić również w samym urządzeniu. Proponuje podłączyć pod inny komputer. Powinien wykryć jako nowe urządzenie. Wówczas użyj płyty ze sterownikami instalując wersje automatyczną. Jak to nie pomoże to masz popsute urządzenie. W razie gdy byś miał problem z drugim komputerem (brak itp.), to spróbuj odinstalować (nie usunąć tylko odinstalować) wszystkie sterowniki Canona, przeskanuj rejestr programem do usuwania błędów w rejestrze, z restartuj komputer. Włóż płytę instalacyjną i postępuj zgodnie z zaleceniami.

W razie kłopotów mam takie urządzenie sprawne bez tuszy, mogę odsprzedać.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lut 2010 15:01   

Powrót do góry

kszafran
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Bydgoszcz

Post#3 Post autora tematu 06 Lut 2010 16:04   

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Przerobiłem lekcję. Po włączeniu zasilania drukarki włącza się "Kreator znajdowania nowego sprzętu" i pokazuje brak określonego pliku (jakiego?) a w dymku mam "wykryto drukarkę MP 300 series", natomiast w panelu sterowania w Menadżerze urządzeń info, że sprzęt niewłaściwie skonfigurowany. (Kupiłem ją na Allegro, więc jakby co to mam 10 dni na zwrot).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Canon MX 300 - problem z instalacją
Strona 1 z 1