Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Canon MX 300 - problem z instalacją

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący ->Canon MX 300 - problem z instalacją Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
kszafran
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Bydgoszcz

kszafran
Poziom 11
Post#1 06 Lut 2010 12:44  Autor tematu   

Canon MX 300 - problem z instalacją

Po zainstalowaniu sterownika komputer sygnalizuje problem urządzenia, drukarka niepodłączona, także przy próbę sprawdzenia stanu drukarki. Sterowniki mam na płycie producenta, system XP home SP-3. Próbowałem z różnych portów USB i na dwóch kablach. Moja stara MP-150 na tych portach i kablach chodziła dobrze. Gdzie tkwi problem ?

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
leeart
Konto firmowe
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Warszawa

leeart
Konto firmowe
Poziom 22
Post#2 06 Lut 2010 15:01    

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Problem może tkwić również w samym urządzeniu. Proponuje podłączyć pod inny komputer. Powinien wykryć jako nowe urządzenie. Wówczas użyj płyty ze sterownikami instalując wersje automatyczną. Jak to nie pomoże to masz popsute urządzenie. W razie gdy byś miał problem z drugim komputerem (brak itp.), to spróbuj odinstalować (nie usunąć tylko odinstalować) wszystkie sterowniki Canona, przeskanuj rejestr programem do usuwania błędów w rejestrze, z restartuj komputer. Włóż płytę instalacyjną i postępuj zgodnie z zaleceniami.

W razie kłopotów mam takie urządzenie sprawne bez tuszy, mogę odsprzedać.

Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
kszafran
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Bydgoszcz

kszafran
Poziom 11
Post#3 06 Lut 2010 16:04  Autor tematu   

Re: Canon MX 300 - problem z instalacją

Przerobiłem lekcję. Po włączeniu zasilania drukarki włącza się "Kreator znajdowania nowego sprzętu" i pokazuje brak określonego pliku (jakiego?) a w dymku mam "wykryto drukarkę MP 300 series", natomiast w panelu sterowania w Menadżerze urządzeń info, że sprzęt niewłaściwie skonfigurowany. (Kupiłem ją na Allegro, więc jakby co to mam 10 dni na zwrot).

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Canon MX 300 - problem z instalacją
Strona 1 z 1