Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 06 Lut 2010 17:27
    zeus26
    Poziom 2  

Tak jak w temacie. W moim samochodzie poszedł simering uszczelniający półośkę, nie mogę nigdzie znaleźć jak do tego w ogóle się zabrać. Czy muszę wyjmować całą skrzynie, czy da się do zrobić bez jej wyciągania (skrzynia jest manualna). Ten simering jest na lewej półosi.

• #2 06 Lut 2010 18:32
    AMICAR
    Poziom 16  

Simering jest w obudowie skrzyni biegow.
    Wyjm poloske, i dostaniesz sie z zewnatrz, ale najlepeij z kanalu, badz na podnosniku.
    Wazne aby przy wkladaniu nowego, rowno wkladac i wbic na calej plaszczyznie rownomiernie.
    Pozdrawiam amicar

• #3 06 Lut 2010 20:11
    zeus26
    Poziom 2  

Wyjąłem półośke, ale nie wiem jak wyjąć ten koszyczek który jest przy skrzyni w niego wchodzi przegub wewnętrzy. Nie wiem czy trzeba go czymś podwadzić ale boję się żeby czegoś nie popsuć

• #4 06 Lut 2010 21:52
    manta
    Moderator Samochody

W kielichu masz zaślepke pod nią śrube imbus 6, wykręcasz i wyjmujesz kielich.

• #5 09 Lut 2010 22:48
    szczupak tga
    Poziom 2  

kolego pierwsze spuszczasz olej podnosisz do gory oderecasz poł oś przy piascie i przy skrzyni wyciagasz masz miejsce odkrecasz flansze na imbusa 6 zdejmujesz razem ze sprezunka wuciagasz uszczelniacz wbijasz nowy równomiernie zeby wchodził wkładasz sprezynke flansze przykrecasz 25Nm pół os 45Nm a przy piascie pół os 220Nm lejesz olej i jezdzisz jest git.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty