Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

pompka nożna samochodowa z manometrem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> pompka nożna samochodowa z manometrem
Autor
Wiadomość
jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Kleszczów

Post#1 Post autora tematu 11 Lut 2010 23:37   

pompka nożna samochodowa z manometrem

Witam Serdecznie,chciał bym kupić używaną pompkę nożną produkcji KFM czyli dawnej Kujawskiej fabryki Manometrów,robili oni w latach 80 i 90 dwa rodzaje pompek samochodowych jedna i druga były bardzo solidnej konstrukcji,różniły sie one tym od siebie że jedna była cała metalowa a druga miała obudowę od tłoczyska z plastyku można je poznać po tym ze na stopce gdzie sie przyciskało miały napis KFM były to bardzo dobre pompki do samochodów i teraz juz bardzo rzadko spotykane do kupienia ale jeżeli by ktoś z Państwa miał takowa to ją chętnie kupie proszę o informacje na priwa lub przez forum Proszę o odpowiedz pozdrawiam.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 11 Lut 2010 23:37   

Powrót do góry

RobertLodz09
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Łódż

Post#2 12 Lut 2010 12:24   

Re: pompka nożna samochodowa z manometrem

A kolega szukał na giełdach z używanymi rzeczami ,tam niejednokrotnie sa wystawione nożne pompki do pompowania kół. Mozna jeszcze kupić bardzo dobrej jakości pompke prod. Spół. Inwalidów. Naprawde dobry krajowy wyrób. Sam taką mam do pompowania kół od wózka dzieciecego i roweru a czasami także do samochodu jak nie dopomowałem w pracya jest mało "wiatru".

Dodano po 3 [minuty]:

Jeśli kolega z tego Kleszczowa z woj.Łódzkiego to zapraszam na giełde sam. w Łodzi. tam takie pompki mozna kupić! Zarówno nowe jak i używane. Pozdrawiam
Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post autora tematu 12 Lut 2010 19:53   

Witam Serdecznie no czasami są takie pompki też u nas na targu ale ich stan ma wiele do życzenia ale już bardzo rzadko te pompki mają,ja osobiście widziałem tylko raz ale nie byłem akurat przygotowany aby ja kupić a drugim razem już jej nie było,ale była to pompka z plastykowym tłoczyskiem a z tym aluminiowym to jeszcze nigdzie nie spotkałem,tak jestem z tego Kleszczowa ale ja do łodzi mam ponad 80 km i nie jeżdże tam często chyba żeby mi pan sie mógł o nie tam na giełdzie zatroszczyć będę bardzo wdzięczny a te nowe pompki to ja już wiem jakie one są można sobie tylko na nie popatrzeć z bliska ale nie intensywnie używać Pozdrawiam.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 12 Lut 2010 19:53   

Powrót do góry

RobertLodz09
Poziom 21
Poziom 21

Post#4 13 Lut 2010 03:20   

Kolego mam dwie takie pompki wyrób made in Poland Spół. Inwali. i naprawde sa porzadne nie jakies tandety chinskie po 7 zl. Jak bede w sklepie Fiata to spisze producenta to sobie kolega zobaczy w necie. Jest wystawiona w gablocie i dlatego jest mozliwosc spisania producenta. Albo zrobie zdjecie i koledze wysle? Cena nowej koło 30 kilku zł.
Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#5 Post autora tematu 13 Lut 2010 21:17   

Witam ale ja już chyba wiem co to są te pompki teraźniejsze marki star albo tym podobne nawet szkoda na to patrzeć a co dopiero używać miałem kiedyś taką pompke marki star właśnie to wytrzymała mi ledwo miesiąc i po jej konstrukcji było widać że nie warto jej nawet naprawiać,a brat ma też taką jedna starą jeszcze z PRL jest ona z 86 roku i miała tylko tłok wymieniany i dalej chodzi właśnie wyrób KFM jak będę kiedyś u niego to zrobie jej zdjęcie i wyślę na forum bo ten wyrób jest warty uwagi Pozdrawiam.
Powrót do góry

RobertLodz09
Poziom 21
Poziom 21

Post#6 14 Lut 2010 00:23   

To kolego zrób zdjecie tej KFM ,to jak jestem co niedziela na giełdzie samochodowej w Łodzi to sie za nią pooglądam! Pozdrawiam
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 14 Lut 2010 00:23   

Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#7 Post autora tematu 14 Lut 2010 13:28   

Witam Serdecznie to dziękuję użytkownikowi Robert Łódź za zainteresowanie moim tematem jestem bardzo wdzięczny jak będę mógł to dzisiaj wieczorem wyślę zdjęcie tej pompki KFM ale bardziej bym wolał tą metalową pompkę KFM bo były bardziej solidnie wykonane,wiem to bo znajomy m właśnie taką tylko nie chce sie jej za nic pozbyć kupił ją jako nową w tamtych czasach i jeszcze jej nie naprawiał,nie będę miał niestety zdjęcia tej pompki mam tylko tą z plastykowym tłoczyskiem ale oby dwie mają charakterystyczny znaczek KFM na stopce do naciskania i po tym można je rozpoznać Pozdrawiam.
Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#8 Post autora tematu 28 Lut 2010 21:31   

Witam to tak jak już wcześnuiej pisałem dodam zdjęcie pompki produkcji MERA KFM jest to jeden typ jaki oni robilibyły jeszcze drugie całe z metalu i zdaje sie że były na siwo malowane i właśnie ja tej szukam jak by ktoś miał to mógł by też dodać zdjęcie Pozdrawiam. Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany g][/url] Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> pompka nożna samochodowa z manometrem
Strona 1 z 1