X

Kolumny Heco prosze o opinie

16 Feb 2010 22:18 THThe-Wraith
  • #1 16 Feb 2010 22:18
    The-Wraith
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Zastanawiam się nad zakupem kolumn HECO PPS 30 o takich Link Ile mogą być warte i jaka jest jakość produktów tej serii/marki/może ktoś miał do czynienia z nimi?
  • #2 17 Feb 2010 13:03
    ganxsta
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Niestety z tym modelem nie ale raz więcej i możesz mieć heco Victa 500 2,5 drogi. Grają bardziej niż przyzwoicie, a na allegro znajdziesz używki do 500 PLN, przynajmniej ostatnio je widziałem w takiej cenie "aukcja 416,00PLN". No chyba, że masz je za darmo to bierz :)
  • #3 17 Feb 2010 13:16
    The-Wraith
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    A HECO 650 Professional ? Szukam lepszej brzmieniowo alternatywy altusa 110/140. Jak wiadomo altusy maja wykop jednak jakosc dzwieku jest na srednim poziomie. Moze jakies inne propozycje do 250 zl ?
  • #4 17 Feb 2010 13:16
    Removed
    Helpful post? (0)
    Kolumny z 1982 roku, jakość wykonania NA PEWNO stoi na wysokim poziomie. :) Osobiście gdybym miał takie kupić, byłbym w stanie dać za zestaw 200 złotych, jeśli są w bardzo dobrym stanie.
  • #5 17 Feb 2010 13:33
    ganxsta
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Do 200 PLN ciężko. Altusy mają fajny dół ale średnie i góra nie za bardzo :(
    Koleś napisał "Sie sind in Drei-Wege ausgeführt und bieten einen erstaunlich tiefen Bass, klare Mitten und sehr gute Höhen"

W wolnym tłumaczeniu: Jest to trójdrożny zestaw dający zadziwiający niski bas, przejrzysty środek i bardzo dobre wysokie - czyli to czego altusom brakuje :) Generalnie zachwala, że w stanie idealnym i jak to dobrze nie gra :) dał za nie 800 Marek i rzeczywiście w tym okresie było to sporo - moi rodzice zarabiali wtedy 24 marki miesięcznie :) Więc wyższa klasa na tamten okres :) Może Ci się to przyda :) Pozdrawiam
  • #6 17 Feb 2010 13:45
    The-Wraith
    Level 10  
    ganxsta wrote:
    Do 200 PLN ciężko. Altusy mają fajny dół ale średnie i góra nie za bardzo :(
    Koleś napisał "Sie sind in Drei-Wege ausgeführt und bieten einen erstaunlich tiefen Bass, klare Mitten und sehr gute Höhen"

W wolnym tłumaczeniu: Jest to trójdrożny zestaw dający zadziwiający niski bas, przejrzysty środek i bardzo dobre wysokie - czyli to czego altusom brakuje :) Generalnie zachwala, że w stanie idealnym i jak to dobrze nie gra :) dał za nie 800 Marek i rzeczywiście w tym okresie było to sporo - moi rodzice zarabiali wtedy 24 marki miesięcznie :) Więc wyższa klasa na tamten okres :) Może Ci się to przyda :) Pozdrawiam

Ok ale o ktorych teraz mowiles bo nie lapie ? O altusach ? dobrze mysle? Czy o HECO ? Altusy slyszalem jak graja w orginale kumpel kupil nowki kiedys i szukam jednak czegos lepszego (nie mocowo ale jakosciowo).
  • #7 17 Feb 2010 14:11
    ganxsta
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    może chaotycznie było - tekst przetłumaczyłem ze strony podany link przez Ciebie i odniosłem się do wspomnianych przez Ciebie Altusów :) Konkluzja jest taka powinno to zagrać lepiej środkiem jak i górą od altusów :) Sorki jak zamotałem :)
  • #8 17 Feb 2010 14:15
    Removed
    Helpful post? (0)
    A ja powiem, że powinno być pod każdym względem lepiej od Altusów - które to nie mają w ogóle niskich basów, i niesamowicie szeleszczą.
  • #9 24 Feb 2010 09:46
    The-Wraith
    Level 10  
    Kupilem HECO Professional 650 dzis powinny dojsc to napisze wrazenia, mial ktos z nimi doczynienia??

E: doszły

Pierwsze wrażenie - pięknie oddzielone jedno pasmo od drugiego, dzwiek sie nie miesza jest czysty, jak na swoj wiek graja bardzo poprawnie (lepiej niz altusy 110). Każde pasmo poprawnie bas ciekawy aczkolwiek delikatnie brakuje mi jeszcze subwoofera, moc - zupełnie wystarczająca (80w znamionowa, 4ohm). Biorac pod uwage cene (200 z wysylka) mozna smialo polecic ;] (porownanie z altusami, kolumnami lg od wierzy, kolumnami philips od wierzy). Waga jednej 15kg z groszem, nie grzebane od nowosci.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products