Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 18 Lut 2010 19:14
    hondan
    Poziom 9  

Witam, od wczoraj mam problem z moim autem, silnik po odpaleniu chodzi nierówno i pracuje jak "traktor" i niezależnie od tego czy jest na wolnych obrotach czy po nacisnięciu gazu, oprócz tego świeci się kontrolka widoczna na zdjęciu.Auto straciło na mocy, na moje odczucie to były świece i zaraz je wymieniłem na nowe, ale nic się ni zmieniło i teraz nie wiem czy auto podłączyć do komputera czy szukać przyczyny gdzie indziej.
    Dodam że auto ma silnik 3-cylindrowy 12V 1.2 benzyna przebieg 57 tyś,
    aha i od nowości było tankowane na stacji SHELL aż do niedawna gdy żona zatankowała pierwszy raz na stacji BP paliwo 98 ultimate, ale to chyba nie przyczyna awarii?

• #2 18 Lut 2010 19:26
    Michcio 88
    Poziom 16  

Ta kontrolka to ,,Cheek Engine" jedź do mechanika niech podłączy ci go pod kompa. Przyczyn może być wiele.

• #3 18 Lut 2010 22:00
    PAVLO30
    Poziom 8  

a jakis wezyk od powietrza albo podcisnienia nie spadl??????

• #4 18 Lut 2010 22:14
    Usunięty
  • #5 25 Lut 2010 20:39
    hondan
    Poziom 9  

Witam, problemem okazały się cewki zapłonowe.Wymienilem wszystkie, koszt 1 szt. 125zł
    Auto nie było podłączone do komputera przed usunięciem awarii, po prostu udało się na chybił trafił.W autoryzowanym serwisie za podłączenie wołają 150zł, mi udało się znaleźć fachowca który to zrobił za 40zł i błąd został skasowany.
    pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty