Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nie dziala dźwięk a dzwonienie na skype slychac :)

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Nie dziala dźwięk a dzwonienie na skype slychac :)
Autor
Wiadomość
GucioCWKS
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 24 Lut 2010 10:01   

Nie dziala dźwięk a dzwonienie na skype slychac :)

moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi ? ogolnie nigdzie w laptopie mi dzwiek nie dziala, muzyka filmy internet, a jak dzwonie do kogos na skype to sygnal dzwonienia slysze :) lecz juz mikrofon ani to co do kogos mowie tez nie smiga, o co chodzi :D
Powrót do góry

Opaler
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Police

Post#2 24 Lut 2010 18:12   

Re: Nie dziala dźwięk a dzwonienie na skype slychac :)

Problem ze sterownikami (proponuje zainstalowac najnowsze)? Problem z systemem (moze trzeba zainstalowac na nowo)? Moze chipset odpiwadajacy za dzwiek sie spalil (kto wie?)? Moze to inny problem sprzetowy (?)?

Jezeli chcesz uzyskac pomocne informacje to opisz troche bardziej szczegolowo problem. Kiedy to sie stalo? Czy moze bylo juz od poczatku? Czy problem zaistnial po zainstalowaniu czegos, czy po prostu przestal dzwiek dzialac?

Na poczatku proponuje wykonanie najprostszej czynnosci - ponowne zainstalowanie sterownikow.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2010 18:12   

Powrót do góry

GucioCWKS
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post autora tematu 24 Lut 2010 18:16   

zaktualiizowalem sterowniki, z neta sie sciagnely jakies, i z kompa tez i ni hu hu.
Stalo sie to wczoraj, ja nie wiem jak bo to kobieta siedziala na lapku :D
Ale nigdzie nie dziala dzwiek, ale jak sie loguje skype, dzwoni sie do kogos to slychac dzwieki ...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2010 18:16   

Powrót do góry

Opaler
Poziom 12
Poziom 12

Post#4 24 Lut 2010 18:23pomocny post - solucja   

Proponowalbym sciagnac ze strony Slax.org linuksa (okolo 200mb), wrzucic go na USB i zbootowac komputer z USB. System jest bardzo prosty, wiec nie powinienes miec z nim problemu. Do czego daze - Slax wykryje Ci karte muzyczna i jezeli uslyszysz dzwiek podczas logowania to znaczy, ze cos nie tak jest z Windowsem. Jezeli dzwieku nie bedzie to moze to byc problem ze sprzetem. Oczywiscie nie trzeba korzystac ze Slaxa, jest tez Ubuntu (tez dobry wybor), Knoppix oraz masa innych LiveCD. Warto tez przywrocic ustawienia BIOS do ustawien fabrycznych.
Powrót do góry

GucioCWKS
Poziom 3
Poziom 3

Post#5 Post autora tematu 24 Lut 2010 18:24   

ale czy to mozliwe ze to problem ze sprzetem skoro dzwieki ze skype smigaja ? :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2010 18:24   

Powrót do góry

Opaler
Poziom 12
Poziom 12

Post#6 24 Lut 2010 18:27   

Ciezko powiedziec, dlatego proponuje rozwiazanie po najmniejszej linii oporu :) Jezeli to problem z Windowsem, to bedzie trzeba zobaczyc co go powoduje, albo po prostu przeinstalowac system. Dlaczego od razu nie przeinstalowywac systemu? Po co, skoro mozna sciagnac malego linuksa i sprawdzic to w 5 minut?
Powrót do góry

GucioCWKS
Poziom 3
Poziom 3

Post#7 Post autora tematu 24 Lut 2010 18:31   

niby ta, ale 200mb na mobilnym playu to duzo :D i tak mialem niedlugo formatowac kompa ;)
Powrót do góry

sred
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Sopot

Post#8 24 Lut 2010 18:32   

A jak jest, jak odinstalujesz Skype??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2010 18:32   

Powrót do góry

tronic1
Spec od komputerów
Spec od komputerów

Miasto: Police, Alesund-Norwegia

Post#9 24 Lut 2010 18:33pomocny post - solucja   

Dźwięków systemowych też nie ma ? Może zmienione zostały ustawienia domyślne dla dźwięków ? Zaglądałeś w opcje folderów ?
Powrót do góry

Opaler
Poziom 12
Poziom 12

Post#10 24 Lut 2010 18:35   

GucioCWKS napisał:
niby ta, ale 200mb na mobilnym playu to duzo :D i tak mialem niedlugo formatowac kompa ;)

Tak jak mowilem - najlepiej isc po jak najmniejszej linii oporu. Moze Twoja kobieta wczoraj cos intalowala? Chyba, ze jestes zdecydowany na reintalacje Windowsa.
Powrót do góry

GucioCWKS
Poziom 3
Poziom 3

Post#11 Post autora tematu 24 Lut 2010 18:41   

sred napisał:
A jak jest, jak odinstalujesz Skype??

jak skype odinstaluje to nie wiem, ale skype bylo wczesniej, wiec to napewno nie przez to :) systemowych tez nie ma dzwiekow

Dodano po 4 [minuty]:

aaaaaaaa juz naprawilem, kurna, wczesniej grzebalem w tym i nie zwrocilem uwagi na to zeby w dzwiekach przelaczyc na ta druga ikonke, bo jak wchodze w DZWIEKI -> ODTWARZANIE to mam cos takiego jak SPEAKERS i REALTEK DIGITAL OUTPUT i przelaczylem teraz na SPEAKERS i zadzialalo :D a skype pewnie byl jakos inaczej ustawiony oddzielnie na speakers :P ok dzieki wielkie wam za pomoc :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Nie dziala dźwięk a dzwonienie na skype slychac :)
Strona 1 z 1