Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Autor
Wiadomość
452387
Usunięty

Post#1 Post autora tematu 04 Mar 2010 19:05   

Poniżej załączam zdjęcie z tyłu DVD, telewizora, wieży i wzmacniacza Skytronic 173.742. Bardzo proszę o łopatologiczne napisanie mi jak jedno podłączyć do drugiego czyli jakie kable kupić. Domyślam się że cinche i euro ale:
1. nie wiem ile ma być cinchy w danym kablu
2. nie wiem czy nie ma różnych rodzajów kabli
3. niektóre kable są jednokierunkowe o czym się boleśnie kiedyś przekonałam i chcę już teraz kupić na pewno kabel we właściwym kierunku

telewizor:
wieża:
DVD:
Wzmacniacz:
jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 04 Mar 2010 19:05   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu RTV:

Powrót do góry

kabann
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Gdańsk

Post#2 05 Mar 2010 18:33pomocny post - solucja   

Re: jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DV

A jak chcesz to mieć podłączone?
Audio z dvd na wzmacniacz tak? A ta wieża też podpięta pod wzmacniacz?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2010 18:33pomocny post - solucja   

Powrót do góry

452387
Usunięty

Post#3 Post autora tematu 05 Mar 2010 18:55   

Chcę zrobić karaoke, na chwilę obecną mam podłączone DVD do telewizora. Głośniki są z kolei podłączone do wieży.
Zapewne cinchem mogę połączyć DVD ze wzmacniaczem, że szła muzyka na wzmacniacz, mikrofony są już częścią wzmacniacza więc powinien się zmiksować śpiew z muzyką, pozostaje jeszcze połączyć wzmacniacz z wieżą (o ile tak można).
Bo jeżeli nie można podłączyć wzmacniacza aby posyłał dźwięk na wieżę to jak rozumiem pozostaje mi odłączenie głośników od wieży i podłączenie bezpośrednio do wzmacniacza (nie chcę tak zrobić bo wzmacniacz jest marny, on został kupiony wyłącznie po karaoke bo ma już w sobie dwa mikrofony).
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2010 18:55   

Powrót do góry

452387
Usunięty

Post#4 Post autora tematu 09 Mar 2010 21:03   

Podłączenie okazało się proste. Odtwarzacz dvd został podłączony kablem 2 x cinch -> euro do telewizora, telewizor został podłączony kablem euro -> 2 x cinch do odtwarzacza DVD, do odtwarzacza DVD bezpośrednio podpięłam dwa głośniki.
Na odtwarzaczu wybiera się źródło dźwięku - u mnie jest to telewizor (nie ma znaczenia bo i tak wzmacniacz jest tylko stereo) i włącza się opcję karaoke (zaczynają działać mikrofony).
Dziękuję za chęć pomocy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Strona 1 z 1