Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Autor
Wiadomość
452387
Usunięty

Post#1 Post autora tematu 04 Mar 2010 20:05   

Poniżej załączam zdjęcie z tyłu DVD, telewizora, wieży i wzmacniacza Skytronic 173.742. Bardzo proszę o łopatologiczne napisanie mi jak jedno podłączyć do drugiego czyli jakie kable kupić. Domyślam się że cinche i euro ale:
1. nie wiem ile ma być cinchy w danym kablu
2. nie wiem czy nie ma różnych rodzajów kabli
3. niektóre kable są jednokierunkowe o czym się boleśnie kiedyś przekonałam i chcę już teraz kupić na pewno kabel we właściwym kierunku

telewizor:
wieża:
DVD:
Wzmacniacz:
jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2010 20:05   

Powrót do góry

kabann
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Gdańsk

Post#2 05 Mar 2010 19:33pomocny post - solucja   

Re: jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DV

A jak chcesz to mieć podłączone?
Audio z dvd na wzmacniacz tak? A ta wieża też podpięta pod wzmacniacz?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2010 19:33pomocny post - solucja   

Powrót do góry

452387
Usunięty

Post#3 Post autora tematu 05 Mar 2010 19:55   

Chcę zrobić karaoke, na chwilę obecną mam podłączone DVD do telewizora. Głośniki są z kolei podłączone do wieży.
Zapewne cinchem mogę połączyć DVD ze wzmacniaczem, że szła muzyka na wzmacniacz, mikrofony są już częścią wzmacniacza więc powinien się zmiksować śpiew z muzyką, pozostaje jeszcze połączyć wzmacniacz z wieżą (o ile tak można).
Bo jeżeli nie można podłączyć wzmacniacza aby posyłał dźwięk na wieżę to jak rozumiem pozostaje mi odłączenie głośników od wieży i podłączenie bezpośrednio do wzmacniacza (nie chcę tak zrobić bo wzmacniacz jest marny, on został kupiony wyłącznie po karaoke bo ma już w sobie dwa mikrofony).
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2010 19:55   

Powrót do góry

452387
Usunięty

Post#4 Post autora tematu 09 Mar 2010 22:03   

Podłączenie okazało się proste. Odtwarzacz dvd został podłączony kablem 2 x cinch -> euro do telewizora, telewizor został podłączony kablem euro -> 2 x cinch do odtwarzacza DVD, do odtwarzacza DVD bezpośrednio podpięłam dwa głośniki.
Na odtwarzaczu wybiera się źródło dźwięku - u mnie jest to telewizor (nie ma znaczenia bo i tak wzmacniacz jest tylko stereo) i włącza się opcję karaoke (zaczynają działać mikrofony).
Dziękuję za chęć pomocy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> jak podłączyć wzmacniacz karaoke Skytronic 173.742 do DVD
Strona 1 z 1