Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Jabel J-250 Mikrofon Estradowy
Autor
Wiadomość
LAZA555
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Zamość

Post#1 Post autora tematu 06 Mar 2010 10:29   

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam :) Na początku chciałbym przeprosić jeżeli umieściłem temat w złym dziale.
Mój problem polega na tym że: Kupiłem mikrofon estradowy azusa dm-80 i po podłączeniu do komputera dźwięk był bardzo cichy. Poszukałem w Internecie i znalazłem że potrzebny mi będzie przedwzmacniacz mikrofonowy. Kupiłem przedwzmacniacz do samodzielnego montażu Jabel J-250. Po złożeniu i podłączeniu wszystkiego okazało się że dźwięk jest głośny ale bardzo spowolniony i strasznie niski . Proszę o pomoc jak przerobić i czy się da ten przedwzmacniacz. Z góry bardo dziękuje za pomoc.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Mar 2010 10:29   

Powrót do góry

Bonkot
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Lublin

Post#2 06 Mar 2010 11:04   

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam
A może zamieściłbyś schemat tego "ustrojstwa", bo na stronie Jabla nic się pod tym numerem nie wyświetla, a z twojego opisu nic nie wynika.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 06 Mar 2010 11:04   

Powrót do góry

LAZA555
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Zamość

Post#3 Post autora tematu 06 Mar 2010 15:48   

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Temat do usunięcia. Kolega przerobił dziękuje za zainteresowanie ;D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Jabel J-250 Mikrofon Estradowy
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.076 seconds

elektroda.pl temat RSS