Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum ->Jabel J-250 Mikrofon Estradowy Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
LAZA555
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Zamość

LAZA555
Poziom 2
Post#1 06 Mar 2010 09:29  Autor tematu   

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam Smile Na początku chciałbym przeprosić jeżeli umieściłem temat w złym dziale.
Mój problem polega na tym że: Kupiłem mikrofon estradowy azusa dm-80 i po podłączeniu do komputera dźwięk był bardzo cichy. Poszukałem w Internecie i znalazłem że potrzebny mi będzie przedwzmacniacz mikrofonowy. Kupiłem przedwzmacniacz do samodzielnego montażu Jabel J-250. Po złożeniu i podłączeniu wszystkiego okazało się że dźwięk jest głośny ale bardzo spowolniony i strasznie niski . Proszę o pomoc jak przerobić i czy się da ten przedwzmacniacz. Z góry bardo dziękuje za pomoc.

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
Bonkot
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Lublin

Bonkot
Poziom 23
Post#2 06 Mar 2010 10:04    

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam
A może zamieściłbyś schemat tego "ustrojstwa", bo na stronie Jabla nic się pod tym numerem nie wyświetla, a z twojego opisu nic nie wynika.
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ad

Ad

Ad

Powrót do góry
LAZA555
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Zamość

LAZA555
Poziom 2
Post#3 06 Mar 2010 14:48  Autor tematu   

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Temat do usunięcia. Kolega przerobił dziękuje za zainteresowanie ;D

Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Kosz -> Kosz Archiwum -> Jabel J-250 Mikrofon Estradowy
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.034 seconds

elektroda.pl temat RSS