Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives ->Jabel J-250 Mikrofon Estradowy Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
LAZA555
Level 2
LAZA555
Level 2
Post#1 06 Mar 2010 09:29  Topic author   

Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam :) Na początku chciałbym przeprosić jeżeli umieściłem temat w złym dziale.
Mój problem polega na tym że: Kupiłem mikrofon estradowy azusa dm-80 i po podłączeniu do komputera dźwięk był bardzo cichy. Poszukałem w Internecie i znalazłem że potrzebny mi będzie przedwzmacniacz mikrofonowy. Kupiłem przedwzmacniacz do samodzielnego montażu Jabel J-250. Po złożeniu i podłączeniu wszystkiego okazało się że dźwięk jest głośny ale bardzo spowolniony i strasznie niski . Proszę o pomoc jak przerobić i czy się da ten przedwzmacniacz. Z góry bardo dziękuje za pomoc.

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
Bonkot
Level 39
Helped: 603
Post rating: 21
Bonkot
Level 39
Post#2 06 Mar 2010 10:04    

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Witam
A może zamieściłbyś schemat tego "ustrojstwa", bo na stronie Jabla nic się pod tym numerem nie wyświetla, a z twojego opisu nic nie wynika.
Pozdrawiam

Helpful post? + 0
Back to top

Ad
Ad

Back to top
LAZA555
Level 2
LAZA555
Level 2
Post#3 06 Mar 2010 14:48  Topic author   

Re: Jabel J-250 Mikrofon Estradowy

Temat do usunięcia. Kolega przerobił dziękuje za zainteresowanie ;D

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> Jabel J-250 Mikrofon Estradowy
Page 1 of 1

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.068 seconds