X

Strony otwierają się powoli albo wcale

17 Mar 2010 10:39 DAdaffodill
  • #1 17 Mar 2010 10:39
    daffodill
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witajcie....
    Mam problem.... niektóre strony nie otwierają mi się w ogóle a inne zaś po kilka miut trzeba czekac aż coś się włączy.. stało się to nagle z dnia na dzień....
    jak wyłącze wtyczkę javaScript to wszystko śmiga jak burza...ale połowa funkcji jest niedostępna... proszę o jakieś porady tylko ja się słabo znam więc piszcie w miarę możłiwości tak bym wiedziała co mam robić. z góry dziękuję wam bardzo... a jeśli wtrąciłam się na zły wątek to przepraszam....
  • #2 17 Mar 2010 10:43
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Jezeli myslisz, ze to jakas infekcja to zastosuj sie do: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1044160.html
  • #3 17 Mar 2010 10:50
    daffodill
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Miałam formatowany komputer 4 dni temu a problem ten mam od 3 dni....
    raczej infekcja to nie moze byc.... bo nic nie pobieralam z internetu a z cudem graniczy wejsc na niektore strony albo musze sie niezle naczekac.....
    a antywirusa to mam avasta.. pewnie kiepski.. nie znam sie i mam to co mi zainstaluje czlowiek ktory robi mi formata....:-(
  • #4 17 Mar 2010 11:35
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Skoro to nie infekcja to dlaczego piszesz w tym dziale podczepiajac sie pod inny watek?
  • #5 17 Mar 2010 12:46
    daffodill
    Level 2  
    napisalam w 1 poscie ze nie znam sie na tym i ze ejsli pisze na zlym watku to przepraszam.... a szukam pomocy bo nie moge odwiedzac stron w internecie co jest uciazliwe... myslalam ze ktos mi pomoze jakas dobra rada ale widze ze bardzo zle trafilam....
    jesli to nie problem to powiedz gdzie mam prosic o pomoc!!!!
  • #6 18 Mar 2010 06:51
    beo
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    Jakiej przeglądarki używasz, oraz kto jest dostawcą internetu?
  • #7 18 Mar 2010 21:46
    daffodill
    Level 2  
    przegladarka Opera.. ja mam internet w multimedii. dzwonilam do nich bo nie mialam neta i powiedzili mi ze trwa naprawa światłowodu...ehhh ale dzis juz mi sie normalnie otwiera wszystko czasem tylko wyskakuje komunikat ze polaczenie przerwane ale to zapewne wina lezy po ich stronie... nie wiem co i jak dlaczego ale wazne ze juz dziala i dziekuje mimo wszystko:-)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products