Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Odblokowanie dostępu do portów XP/Vista/7

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Programowanie Ogólne -> Odblokowanie dostępu do portów XP/Vista/7
Autor
Wiadomość
pvc
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 18 Mar 2010 21:45   

Odblokowanie dostępu do portów XP/Vista/7

Witam.
Chciałbym przedstawić moją bibliotekę pozwalającą na dostęp do portów We/Wy w systemach Windows XP/Vista/7. Napisałem ją co prawda jako część większego projektu ale pomyślałem, że wrzucę ją tutaj ponieważ wiem jakiego bólu głowy potrafią przysporzyć zablokowane porty w nowszysch Windowsach(szczególnie Vista i 7). Biblioteka jest bardzo mała(co widać bo wielkości załącznika) i raczej wygodna w użytkowaniu. Pozwala na zapis i odczyt pojedynczych bajtów/słów/podwójnych słów jak także na szybkie zapisywanie/odczytywanie całych buforów. Dokładna istrukcja co i jak znajduje się w pliku ReadMe.txt

Gdyby ktoś miał jakie sugestie lub znalazł błąd proszę pisać w temacie lub na PW.

Załączniki:
usio.rar
usio.rar
Download (6.51 KB)
Punkty: 1 dla użytkownika
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Mar 2010 21:45   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Programowanie Ogólne -> Odblokowanie dostępu do portów XP/Vista/7
Strona 1 z 1