Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 23 Mar 2010 19:34
    arturg666
    Poziom 9  

witam posiadam passata b3 który po przejechaniu kilku metrów zgasł i już nie odpalił okazało sie że brak iskry na świecach a także na cewce , cewka założyłem nową ale to nic nie dało jak sprawdzic czy jest sprawna cewka i gdzie znajduje sie moduł zapłonowy

• Pomocny post
    #2 23 Mar 2010 20:30
    1078231
    Usunięty  
  • #3 24 Mar 2010 10:59
    arturg666
    Poziom 9  

czujk halla chyba działa bo po zmostkowaniu środkowego kabla w wkostce z masą silnika idzie impuls na gaźnik ale cewka zapłonowa nie daje prądu

• Pomocny post
    #4 24 Mar 2010 11:10
    1078231
    Usunięty  
  • #5 24 Mar 2010 14:39
    carrot
    Moderator Samochody

Masa modułu, bodaj na pinie 2 do sprawdzenia. Nie spotkałem jeszcze uwalonego modułu zewnętrznego w VW, pomimo, że od 20 lat naprawiam samochody

• #6 24 Mar 2010 15:32
    arturg666
    Poziom 9  

masa modułu sprawdzona i jest ok o ile tak można powiedziec podłączyłem jedne strone żarówki do + akumulatora a drógą strone żarówki do pinu nr 2 sprawdziłem też miernikiem niema napięcia czy dobrze zrobiłem ? mam problem bo znalazłem dwa kabelki koloru czarnego jeden cienki drugi grubszy
    były urwane gdzie je przymocować kable wyprowadzone są jakby z komputera i wystają w miejscu czujnika cisnienia oleju widac tam wsówke przykręcona do bloku z której sie ukręcił jakiś kabel ale który ?

• #7 06 Kwi 2010 17:09
    arturg666
    Poziom 9  

i passek pali wymieniłem moduł zapłonowy i jest ok

• #8 20 Wrz 2010 21:28
    finrod1990
    Poziom 1  

Witam, ja się podepnę pod temat, żeby nie spamować. Mam passata 1.6 90r z LPG, w pewnym momencie zgasł podczas jazdy i od tego czasu albo odpala sporadycznie i gaśnie, albo w ogóle nie odpala. Nie ma iskry ani na świecach ani po wyjściu z cewki, pomierzyłem i na cewkę dochodzi prąd. Moduł zapłonowy i cewka jest sprawna bo sprawdziłem to w golfie i odpala. Czy przyczyną może być aparat zapłonowy? Jeżeli nie to co innego?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty